Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anyukák! Ti ezt hogy fogadnátok?

Anyukák! Ti ezt hogy fogadnátok?

Figyelt kérdés

Tehát tegyük fel,hogy van egy 15 éves lányotok.Aki nem drogozik,nem cigizik,nem piál és nem jár el hétvégente diszkókba.Nem teljesen szent persze,mert elmegy a szomszéd városba mekizni,meg a Duna partjára nézelődni kéthetente körülbelül.Nem akárkivel megy természetesen,hanem a legjobb barátnőjével.A legjobb barátnője messze lakik tőle,tehát 1,5 órára.A lányotok természetesen másokkal is barátkozik,tanul rendesen és otthon is besegít a házimunkába,ha kéred,de ha nem kéred,akkor is.

Ti ezt a barátságot elleneznétek,ha nem ismernétek a lány szüleit,de tudnátok,hogy az a lány mindössze 17 éves,nem drogozik,nem piál,nem cigizik és nem jár ő sem diszkókba?


2011. ápr. 16. 19:28
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezt én sem értem mi ez a fejlövés az anyáknál,hogy néha elkezdik látszólag minden ok nélkül ellenezni a lányuk barátnőit.Talán féltékenyek.Ezt én is átéltem,nagyon rossz volt,nagyon remélem én nem leszek ilyen!

2 gyerekes anyuka.

2011. ápr. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Nincs valami olyan a dologban, amiről te nem tudsz, anyukád meg igen? Csak nem akarja elmondani! Lehet, hogy nem is a lányról, hanem mondjuk a szüleiről (ha ismerik egymást.) Vagy osztálybeli különbség? Mondjuk, hogy ők gazdagabbak vagy szegényebbek, mint ti? Vagy -bár ezt baromságnak tartom- ,de ellentétes politikai nézetek miatt? Én nem hinném, hogy az a 1.5óra út zavarná!! Bezsélgess el vele erről! De szépen, türelemmel...
2011. ápr. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Nem ismerik egymást,és épp ez a baj,lehet ez a gond.:) de ezt nem hangoztatja anyám,meg az ő anyja sem.Az ő anyja a normális felfogású,ő elengedi ide.. anyám meg nem lenne képes nyáron se felvinni oda legalább egyszer és megismerni a szüleit:/
2011. ápr. 21. 14:38
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!