Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tilt apukám a fiúktól?...

Miért tilt apukám a fiúktól? Már beteges! 13L

Figyelt kérdés

Apukám fülébe jutott, hogy kicsit kavartam(mozi, fagyi, kézfogás) egy évfolyamtársammal, azóta szinte apácának akar nevelni. Sok fiú barátom van, most velük se enged sehova, hozzánk is csak hosszas könyörgés után jöhetnek át, pedig nem akarnak tőlem semmit. Pedig velük jobb hülyülni, sőt, még vásárolni is jó velük(ha van kedvük), mert megmondják, hogy fiúszemmel milyen a ruha. Mit tegyek?

13L


2011. ápr. 3. 17:11
1 2 3
 21/24 anonim válasza:
52%
Hidd el, hogy a fiúk 90%-a úgy néz egy lányra, hogy már látja a közösülés pillanatát. Bocs hogy ezzel elrontom a kedved, de ez így van. A 10% egy fiú haver. Nekem is volt régen, de csak egy! Ruhákat mutogatsz nekik? Nem a ruhákat nézik. 13 évesen már beindul a fantáziájuk. Lehet, hogy te másként látod őket, de valószínű hogy a tapasztalatnak van igaza ( 16 éves vagyok). Apud féltékeny! Enyém is az volt, mikor már fél éve jártam a barátommal. De ez nálad még erősebb féltékenység lesz, mivel még nagyon fiatal vagy! Félti, hogy elveszíti a kicsinyét. Nekem apa mindig ezt mondta. Az a baj, hogy a fiú lány barátságok nem tartanak örökké, és nem az igaziak. Fél (érthetően), hogy a fiúk többet akarnak tőled. Ha egyhez vonzódnál, talán kissé engedékenyebb lenne, mert látná, hogy nem csak brahiból van az egész. Végül: nem tanácsolom, hogy elenkezz apuddal, mert igaza van!
2011. ápr. 4. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
52%

A mi nagyobbik lányunk is 13 éves! Az apja hülyét kapna ha már megfogná egy fiú kezét! Féltené, hogy a fiú kihasználja, leteperi, terhes lesz. Még ha ez sosem történne meg köztetek, Ő akkor is csak ezt gondolná. Nagyon féltené a lányunkat. De az lenne a szomorú, ha ez a féltés nem lenne benne, mert akkor nem érdekelné a lánya sorsa.

Hagyd most függőbe ezt a nyomulást a srácokkal, had nyugodjon le az apád. Tényleg nem minden a tanulás. Az én apám pl még azt sem engedte, hogy a barátnőm átjöjjön vagy én átmenjek bárkihez is, nemhogy fiúkkal engedett volna bárhová. Nekem suli, utána tanulásból állt az életem 18 (!) éves koromig. Azután főiskolára mentem. 1 év múlva apám meghalt, bennem elhatalmasodott az akkor most már mindent lehet érzés és fél év múlva már csöveztem a punkokkal és éltem ki az addig elvesztett éveket, mikor sehova nem mehettem. Persze a végén minden jóra fordult, megjött az eszem, de kemény volt.

Lazíts, szórakozz, de magatokhoz egy darabig ne hívj srácokat. A tanulást persze nem kell elhanyagolni!

2011. ápr. 5. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 A kérdező kommentje:
Én se hívnám nagyon át őket, de ha projektet kell csinálnunk, akkor muszáj, apukám meg elküldött minket a könyvtárba, a város másik felébe-.-"
2011. ápr. 5. 06:08
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

1) NEM CSAK A TANULÁS VAN A VILÁGON! Mondom ezt úgy, hogy 13 éven át gyakorlatilag másból sem állt az életem és éltanuló voltam végig. És mondjak valamit? Semmit a világon nem bántam meg még annyira, mint a tinikorom elvesztegetését. Ezt soha nem fogom visszakapni már 8ha valami csoda folytán újrakezdhetném, mindent máshogy csinálnék). Egy 3-4-es átlaggal és jó érettségivel simán lehet érvényesülni szinte bármilyen irányban. Ehhez pedig nem kell meggebedni a tanulástól egy jó módszerrel tanuló, épelméjű embernek.


2) Apád félt. Ez természetes. és abban is igaza van, hogy a legtöbb férfi "azt" akarja, 13 évesen meg pláne. Az más kérdés, hogy visszafogják a vágyaikat esetleg és tudják hol a határ, de akkor is azt akarják.


3) Kicsit meghúzódsz, nem hívod magadhoz a fiúkat egy darabig és rendben leszel, nyugi. Ha sulin kívül elmész mondjuk sétálni vagy vásárolni, stb., akkor meg úgysem fog apukás ott loholni mögötted folyton (na, AZ beteges lenne valóban), ilyenkor nyugodtan lehetsz a fiúkkal is. Nem kell mindenből veszekedést csinálni. ;)


4) Ha apukád folyton kérdezi, hogy kikkel és hol voltál, mindig az igazat mondd neki, ha pedig ez számodra előnytelen lenne, akkor csak annyit ferdíts a dolgon, amennyit muszáj. A totál kamu hazugságon jóval könnyebb átlátni, mint egy jól tálalt ferdítésen. Hazudni meg előbb vagy utóbb meg kell tanulnod, mert a felnőtt világban létezni sem lehet szinte, ha mindig mindenben a teljes igazat mondod.


F/21

2011. ápr. 5. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!