Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Az apukák miért buzdítják a...

Az apukák miért buzdítják a fiukat a csajozásra, a lányukat pedig óvják a fiúktól?

Figyelt kérdés

Bocs a rossz megfogalmazásért, de unom már, hogy unokatesómat csak bíztatja, a fiúmat meg csak fikázza -.-"

13/L


2010. dec. 9. 08:39
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

MErt gondolj bele 1 fiúnak mi baja lehet ha jár egy lánnyal? semmi

1 lánnyal meg sokmindent megcsinálhatnak

2010. dec. 9. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
igaz, hogy egy fiúnak nem lehet baja, de más lányára nem gondolnak?
2010. dec. 9. 10:32
 3/13 anonim ***** válasza:
Ezt úgyse tudod megváltoztatni mert mindenhol így van a lányokat féltik a fiúkat meg bátorítják
2010. dec. 9. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Nem akarom megváltoztatni, de ez szerintetek nem igazságtalan?
2010. dec. 9. 10:49
 5/13 anonim ***** válasza:
9%

Miért igazságtalan?Ez van ha fiú lennél akkor meg jó lenne

14/f

2010. dec. 9. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Unokatesóm annyi idő, mint én, velünk lakik, és ha ő megy korizni apu megkérdezi tőle, hogy nem hívja meg XY-t, aki tetszik neki? Ha viszont én megyek valahova és megkérdezi, hogy ki lesz ott én pedig teljesen őszintén válaszolok, hogy kik lesznek és ha ott van a barátom félóránként rámcsörög -.-"
2010. dec. 9. 12:01
 7/13 A kérdező kommentje:
*annyi idős bocs
2010. dec. 9. 12:01
 8/13 A kérdező kommentje:
megjegyzem nem akarunk semmi hülyeséget csinálni, eddig teljesen megbízott bennem
2010. dec. 9. 12:02
 9/13 anonim ***** válasza:
Ha eddig megbízott benned akkor mi a baj:Beszélj vele!
2010. dec. 9. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

Engem meg az egész család (anyu, apu, mama, papa) állandóan piszkálnak, hogy kezdjek el pasizni, meg legyen barátom stb. Nem képesek megérteni, hogy majd akkor, ha tetszik valaki.

12L

2010. dec. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!