Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért tilt apukám a fiúktól?...

Miért tilt apukám a fiúktól? Már beteges! 13L

Figyelt kérdés

Apukám fülébe jutott, hogy kicsit kavartam(mozi, fagyi, kézfogás) egy évfolyamtársammal, azóta szinte apácának akar nevelni. Sok fiú barátom van, most velük se enged sehova, hozzánk is csak hosszas könyörgés után jöhetnek át, pedig nem akarnak tőlem semmit. Pedig velük jobb hülyülni, sőt, még vásárolni is jó velük(ha van kedvük), mert megmondják, hogy fiúszemmel milyen a ruha. Mit tegyek?

13L


2011. ápr. 3. 17:11
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
2011. ápr. 3. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:

ma 17:39


Felesleges leülnie, az emberek nem hülyék, az ő faterja sem az ;)


" de klassz pasi azt néd aki beül a zsuzsával a kabrijóba"


Egyszerűen csinálja amit mond és kész!

2011. ápr. 3. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 A kérdező kommentje:
Mindenki ugyanavval jön: nincs rendes fiú, mind csak "azt" akarja. Nos, én nem értem, miért nem hiszik el, hogy nem vagyok buta kis ribanc, aki csinálja, amit a srác mond. Igen, fütyültek már utánam az utcán, van is nálam gázspray. Nem kéne általánosítani.
2011. ápr. 3. 17:47
 14/24 anonim ***** válasza:
39%

ma 17:47



És miért hiszi azt minden kislány hogy ő majd megváltoztatja azt ami már évtizedek sőt évszázadok óta ugyanaz és ugyanúgy működik amióta világ a világ?


Azt hiszed majd te feltalálod a spanyol viaszt és minden más lesz?


Te is ugyanúgy jársz mint előtted már többezren, felnyitják a konzervet úgy hogy észre sem veszed, aztán csak lesel hogy elszaladt az idő, és nem tartasz sehol..

2011. ápr. 3. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
52%

Amúgymeg nem kell a srácnak mondania, az is baj ha te csinálod magadtól, sőt aza legnagyobb baj hogy nem azt csinálod amit kellene.


Nem a tanulással foglalkozol hanem ezzela témával, pediga tanulással kellene, mert annak most van itt az ideje! Később már elszalasztottad a lehetőséget és minél tovább húzódik annál nehezebb lesz az előrejutás a tanulmányaidban.


Azt hiszed megélsz a mai világban egy érettségivel vagy egy diplomával?

Azt hiszed biztonságban leszel ha csak ennyi lesz a tarsolyodban?

Hát nem!


De már ezt elérni is rengeteg idő, képzeld még ami felette van ezeknek is azt elérni mennyi időbe telik és munkába.

2011. ápr. 3. 17:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
0%

Ha sportra akarnám átfektetni akkor azt mondanám, hogy nem lehet nekiállni már 40 évesen felkészülni az olimpiára, mert kiöregedtél.


A karrier és a megélhetés ugyanez a szitu!!!!


Ezt kellene megértened..

2011. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
0%

A tervek meg nem jelentenek semmit egyedül az jelent valamit amit le tudsz rakni az asztalra!!


Én is terveztem annyi mindent aztán jó ha a harmada sikerült.

2011. ápr. 3. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
Tudod az élet olyan mint a szörf, ha az elején keményen hajtasz, feljutsz a nagy hullámra, és magasan szárnyalhatsz husszú ideig, de ha nem strapálod magad a hullám csak összecsap a fejed fölött, és elvisz a víz, te meg örülsz ha nem fulladsz bele.
2011. ápr. 3. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
100%
Jót röhögtem némely válaszon. Eszméletlen hogy az emberek mennyire tudnak unatkozni. Még csak 13 éves! Nem kell egész nap csak TANULNI TANULNI TANULNI. Persze ez legyen neki a legfontosabb de azért másra is lehet azon kívül figyelni. Azt meg nem értem hogy miért hiszi mindenki azt hogy ha egy 13 éves lánynak tetszik valaki akkor az már = azzal hogy egy kis r*banc lesz. -.-"
2011. ápr. 3. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
100%

Utolsónak totál gaza van.Mi baja lesz attól ha 13 évesen megfogja 1 fiu kezét? lprás lessz v mi...?

Mért ne lehetne moziba/fagyizóba menni????

jajjistenem-.-'


11L

2011. ápr. 4. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!