Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-14 eves lanyok hogyan...

12-14 eves lanyok hogyan dontenetek?

Figyelt kérdés

Nyari program:


1.egesz nyaron otthon lennel a kutyaddal es a barataiddal

Estenkent otthon lenne anyukad is es hetvegen az idosebb novered is

apukadat heti 1 alkalommal lathatnad es feltesodat is aki akkor 4-6 honapos lesz

augusztus vegen 1 hetre mennel angliaba a fiatalabbik noveredhez



2. amint vege a sulinak elutaznal angliaba a fiatalabbik noveredhez es az unokahgodhoz aki most 1 eves

nagyon szereted a novered es a kislanyat is es imadnal ott lenni, de sosem voltal meg ennyit anyukad nelkul

a baratnoiddel sem lehetnel es a kutyad is hianyozna

szeretsz angliaban lenni, mert csomo erdekes helyre lehet menni es csomo mindent vasarlogatnal



csak 1 szamot irj es indoklast, hogy miert

koszi


2011. márc. 10. 21:36
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Sziasztok.


Koszi a valaszokat.

Valoszinuleg megyek Angliaba.

Anyukammal es tesommal ugy beszeletem meg, hogy kimegyek, ha megy tesom ismerose ki, hogy kivigyen.

Unokahugom utal repulni es ot nem akarom ezzel kinozni.Tesom haza jonne ertem, de a lanyat nem akara otthon hagyni 2-3 napra.Meg par orat sem vigyazott ra mas, nem, hogy napokat.

Majd most eldol, hogy mit akar a sors, hogy menjek vagy maradjak....

azert irjatok meg nyugodtan valaszokat, mert meg semmi nem biztos..ja es nem Londonban laknak.

Szeretnem megnezni Londont, de tesom mondta, hogy nagyon orul neki, hogy nem ott laknak.

MAr csomoszor voltam Angliaban, de csak 1-2 hetekre es vagy anyukammal vagy apukammal.

2011. márc. 17. 12:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!