Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-14 eves lanyok hogyan...

12-14 eves lanyok hogyan dontenetek?

Figyelt kérdés

Nyari program:


1.egesz nyaron otthon lennel a kutyaddal es a barataiddal

Estenkent otthon lenne anyukad is es hetvegen az idosebb novered is

apukadat heti 1 alkalommal lathatnad es feltesodat is aki akkor 4-6 honapos lesz

augusztus vegen 1 hetre mennel angliaba a fiatalabbik noveredhez



2. amint vege a sulinak elutaznal angliaba a fiatalabbik noveredhez es az unokahgodhoz aki most 1 eves

nagyon szereted a novered es a kislanyat is es imadnal ott lenni, de sosem voltal meg ennyit anyukad nelkul

a baratnoiddel sem lehetnel es a kutyad is hianyozna

szeretsz angliaban lenni, mert csomo erdekes helyre lehet menni es csomo mindent vasarlogatnal



csak 1 szamot irj es indoklast, hogy miert

koszi


2011. márc. 10. 21:36
1 2 3 4
 11/31 anonim ***** válasza:

Én a 2.-at választanám mindenképpen!

A normálisabb szülők a 12-14 éves lányukat nem engedik bulizni, nyáron is csak max. 9, fél 10-ig mehetnek el. Vagyis nálunk ez úgy működött, hogy 9-re otthon kellett lennem, mindig tudták hol vagyok, telefonom mindig nálam volt, bármikor tudtam őket hívni vagy ők engem.

Angliában viszont sok érdekes dolgot látnék, megismernék egy más nép kultúráját, történetét. Elkezdhetnék angolul tanulni (én is németes vagyok). Barátokat kint is találhatok..Másrészt a nővérem kint él, ritkán találkozunk, így minden alkalmat kihasználnék.

Ki tudja, mit hoz az élet, lehet, hogy máskor nem jutok el Angliába, hiába él ott a nővérem.

Én mennék már nyár elején:D

15/L

2011. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/31 anonim válasza:
100%

utazhatsz repülőn egyedül is:


[link]

[link]

stb..

2011. márc. 11. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/31 A kérdező kommentje:

Ja en nem mehetek el 8ig sem.

Anyukam mar nem fiatal (52) es nem enged el.

Egyszer noveremmel es anyukammal voltam salsan amikor eloszor voltam angliaban.

Igaz csak 12ig volt, de nagyon tetszett.

Tesom mondta, hogy talat nekem "munkat" is.

Az egyik ismerosenek van 2 kislanya.Ha vigyazok rajuk amig az anyukajuk takarit vagy foz kapok erte penzt es abbol vasarolgathatok magamnak :D

Vehetnek az unokahugomnak is ruhakat....meg nem vettem neki semmit, mert a tesom nem engedi :S

Pedig ok mindig csomo mindent vesznek Nekem.

Karacsonyra is kaptam egy olyan telefont amit Magyarorszagon nem is lehet meg kapni.Vagyis akkor meg nem lehetetett.MEg csomo mindent vettek meg.

Igazabol csak attol felek, hogy a baratnoim egesz nyaron egyutt lesznek en meg kimaradok mindenbol es ev kozben a suliban is kikozositenek, mert nem tudom majd bele szolni a temaba :S

2011. márc. 11. 12:21
 14/31 A kérdező kommentje:

Nem utazhatom egyedul

Sem anyukam sem a tesom nem engedne.

Mindig tulsagosan is feltenek.

Egyik tesom 28 a masik 27.Olyan mint ha 3 anyam lenne :D

JET 2 vel utazok ha jol emlekszem.

2011. márc. 11. 12:23
 15/31 anonim ***** válasza:
100%

Én 11/L vagyok

és én az 1.-t választanám :P

Mert nyáron szinte mindennap taélizok a barátnőimmel és hosszú távon hiányozna x))

2011. márc. 11. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/31 anonim ***** válasza:
100%

Én tavaly nyáron végig apukámnál voltam Angliában. Inkább az elsőt választanám, mert akkor Angliában is lehetsz, meg otthon is. Igaz, én a 2 bátyámmal, anyukámmal és apukámmal is együtt voltam, a barátaim hiányoztak. Aztán meg amikor hazajöttünk, Anglia hiányzott. :D Szóval utólag az 1-t választanám (bár nekem akkor nem volt választási lehetőségem).

11/L

2011. márc. 11. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/31 anonim ***** válasza:
100%

Szia.

Én is a 2.-at választanám. Azért, amiért sokan mások s. Szabadság, nyelvtanulás, kikapcsolódás...

A barátnőiddel tudsz webkamozni, chatelni...


11/L

2011. márc. 11. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/31 anonim ***** válasza:
100%

2


szerintem kihagyhatatlan alkalom.

2011. márc. 11. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/31 anonim ***** válasza:
100%
hmm.kutyus és anyucii nélkül?:( az úgy nem jó...viszont:egyedül lennél,és egy kicsit önállóbb lennél...én a 2.-at választanám.
2011. márc. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/31 anonim ***** válasza:
Egyértelműen a második. És egy okom van rá, tanulhatod a nyelvet. Tudod mennyit lehet ennyi idő alatt tanulni? Hidd el nagyon sokat, meg fogja könnyíteni a helyzetedet a jövőben, ha már kint tanultál egy csomó mindent. A barátnők meg elérhetőek a neten is, erre találták fel a skype-ot és az msn-t. Illetve ahogy előttem is írták, barátnők kint is lesznek.
2011. márc. 11. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!