Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Lányok! Akkor most ez minek a...

Lányok! Akkor most ez minek a jele? Miért van ez?

Figyelt kérdés
Én 12 éves lány vagyok és mostanában többször látok a bugyimban nedves fehér foltot és ez most minek a jele?gy nemsokára megjön ? még miből tudhatomhogy mikor számithatok rá ? leirnátok párat?
2011. okt. 17. 18:09
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
100%

ez nekem is van kb.1 éve,de nekem már 11 éves koromban megjött.

13/L

2011. okt. 17. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
76%

Fehér folyásod lehet attól, hogy épp pé-d van (peteérésed). Ami (legtöbbször) a havi ciklus kb. felénél szokott lenni. Ez a jobbik eset. Amúgy tegyél be a bugyidba egy tisztasági betétet, jobb lesz a közérzeted is.

Viszont lehet akár gombás fertőzés is, de ez esetben kellemetlen szaga van.


Amúgy túl vagy már a legelső havi vérzéseden?

2011. okt. 17. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
hát fehér folyása mindig mindenkinek van, mondjuk nem emlékszem már mikor kezdődött nekem, de azt tudom hogy a mell növekedése elkezdődése után fél évvel fog megjönni.
2011. okt. 17. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 A kérdező kommentje:
Nem még nem jött meg!Kössz a válaszokat írhattok még:D!
2011. okt. 17. 19:54
 5/11 anonim ***** válasza:
gehér folyás. én évekig fehérezgettem így, mire megjött. (fú, azt ne várd.) ez azt jelenti, hogy elkezdődött a "lenti érésed". ergo pár év (fél, egy, három) múlva meg fog jönni. aztán amikor már menszeszelsz egy ideje (megint x, hogy mennyi idő múlva) a peteéréskor ez megerősödik majd. tőled függ, hogy mennyire.
2011. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
*fehér
2011. okt. 17. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
Nekem több,mint 1 évig volt fehér folyásom,viszont olyan is van akinek pár héttel,hónappal a menszesz előtt kezd el fehér folyása lenni,változó és nincs rá 'szabály' esetleg táblázat ,hogy mikorra számolhatod a menszeszt. Majd egyszer,lehet holnap lehet 2 év múlva:)
2011. okt. 17. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Ha nem rossz illatú és nem csíp vagy viszket a puncid, akkor nincs baj. Azt jelenti, hogy beindult a nemi fejlődésed. Azt pedig pontosan nem lehet megmondani, hogy mikor jön meg a menstruációd.
2011. okt. 18. 07:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
100%
Dettó ugyanebbe a szituba vagyok.Én már nagyon félek,hisz kitudja mikor jön meg.12 éves vagyok én is.Nekem a mellem már fél éve nő,és a fehérfolyásom úgy nyár elején,vagy tavasszal kezdődött meg,igazából nem tudom.Szerintem is a legjobb módszer a tisztasági betét.
2011. okt. 18. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:

segáz csajok,nekem 11,5 éves koromban kezdődött ez az egész fehérfolyásos cucc.

rá 1 évre jött meg az első.de vkinek csak fél hónap kell hozzá,van,akinek eltelik 2 év is,mire megjön az első.

(viszont nekem,amióta megvan,nincs fehérfolyásom :O)

2011. okt. 18. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!