Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Most akkor ez normális?...

Most akkor ez normális? (fiúk-lányok)

Figyelt kérdés

hatosztályos gimnáziumba járok, kilencedikes vagyok. A hetedikbe jött egy fiú, aki az évfolyamtársaimat már nyáron megismerte valami táborban. Így simán odajött hozzájuk, én meg ott voltam, így hozzám is. Most már kb az évfolyamomon lévő lányok egyharmadával jóban van annyira, hogy dumál velük a folyosón, köszön stb. Nem "kisfiú", én azt hittem hogy az egyik új évfolyamtársunk.

És most jön a "furcsa" dolog. Többször is amikor állunk a folyosón, többen lányok, meg ő, a két évvel fiatalabb fiú, és néha csak így random átölel/átkarol így 2-3 lányt. Szerintem ez tök jófejség a részéről, meg tök jó hogy ilyen közvetlen ( megjegyzem én is imádom ölelgetni az embereket), de egy barátnőm például kifejtette hogy hogy jön ahhoz egy hetedikes kissrác, hogy őt ölelgesse, úgy hogy csak pár napja ismeri. Most akkor oké hogy ölelget, vagy meg kéne sértődni vagy mi?


2011. szept. 15. 16:10
 1/2 anonim ***** válasza:
93%
Mindenkinek máshol van az a zóna, amibe idegeneket beenged. Én már a tömött buszt sem szeretem, és biztosan elhúzódnék, ha egy felszínes ismerős el kezdene ölelgetni. Van, akinek meg az sem gond, ha mások folyton ezt csinálják. Ebből a szempontból minden ember más. Tartsátok tiszteletben, ha valaki ezt nem szereti. Ennyi az egész. Ölelgessen olyanokat, akik ezt szintén szeretik.
2011. szept. 15. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
80%
A barátnőd nem szereti ha ölelgetik, de ha Te igen, akkor nem foglalkozz mással.
2011. szept. 15. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!