Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lányok! Normális az, hogy...

Lányok! Normális az, hogy egyre fájdalmasabb a 34 hetes pocilakóm mozgása?

Figyelt kérdés
Ma nagyon aktív és valahogy úgy fordult, hogy az oldalamnál húzogatja a lábát, ami teljesen "kihegyesedik". Néha már nagyon fáj. Nektek is volt/van ilyen?
2008. nov. 14. 13:48
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem személy szerint soha nem fájt, de nem egy nőtől hallottam már ugyanezt, mint amit te mondasz. Szerintem normális.
2008. nov. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Köszi!

Még anyit hozzáteszek, hogy tudom, hogy a kevés magzatvíz miatt is lehet ilyen tünet, de eddig a terhességem alatt végig átlagos volt a mennyisége. Utoljára 3 hete volt Uh. Azóta esetleg változhatott a mennyiség, vagy tényleg csak azért fáj, mert nyújtózik, furakszik?

2008. nov. 14. 14:14
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

szia,


Már nagy a babóca, fájhat bizony, hiszen egyre kevesebb helye van. Szinte semmi, arra hogy megforduljon, kinyújtózzon, és neki is kényelmetlen már odabent.

Fészkelődik, helyezkedik.

Nekem volt, hogy a bordáimat rugdosta.


Nyugi, ez teljesen normális.

Boldog babázást kívánok!..:))

2008. nov. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :)
2008. nov. 14. 14:31
 5/8 A kérdező kommentje:
Ráadásul a doki mindig mondja, milyen hosszú combú ez a gyerek. :)
2008. nov. 14. 14:36
 6/8 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem is fáj már kb. egy hónapja ma éjjel nem sokat aludtam mert annyira fájt ahogy mozgott..meg egész nap pihenni is alig tudtam mert olyan mint ha nem hinné el hogy csak ekkora helye van :) sajnos ez most igy lesz egy darabig, bizom benne hogy hamar eltelnek az utolsó hetek. 37 hetes kismama

2008. nov. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
szia, én most 37 hetes vagyok, de bizony sokszor a könnyem is kicsordul annyira rosszul tud esni vagy éppen igen is fájdalmas amikor a kisfiam úgy dönt, hogy ő most akkor fordul egy nagyot, úgyhogy szerintem normális!
2008. nov. 14. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:

Köszi szépen Nektek is!

Néha szinte meg tudom fogni a kis térdét, sarkát vagy könyökét. :)

2008. nov. 14. 19:53

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!