Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Ilyenkor mit csinál vajon a...

Ilyenkor mit csinál vajon a pocilakóm?

Figyelt kérdés
Fent a mellem alatt egy pontban olyan, mintha folyamatosan rezegne valami. (Nem csuklik, mert az nem ilyen) Van, hogy 1-2 percig is eltart. Mi lehet ez? Ugye nincs baj?
2011. márc. 16. 21:18
 1/4 A kérdező kommentje:
Az lemaradt, hogy 28+6 hetes vagyok, és most éreztem ezt először.
2011. márc. 16. 21:32
 2/4 anonim ***** válasza:
Nyújtogatja a kezeit, lábait, de még gyenge az izma és ezért beremeg. Egy pár napig a születésük után is csinálják, és is ekkor tudtam meg hogy végre mi lehetett ez a remegés.
2011. márc. 17. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Én olyan 2-3 hónapja tapasztalom 2-3 naponta, hogy a baba remeg pár másodpercig, de úgy, mintha valami epilepsziás rohama lenne. 39 hetes vagyok, remélem nincs semmi baj.
2011. márc. 18. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Egyrészt fejletlen még az idegrendszere és ezért remeg (az én babám is remegett, születése után is).

Másrészt nyomhat egy eret is, és az is olyan érzés mintha remegne.

De egyik sem kóros, ne aggódj.

2011. márc. 18. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!