Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik idősekhez vonzódnának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 19:08
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
80%
Mennyire időshöz? 16+40 vagy 16+70? vagy 16+25?
2011. okt. 10. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
80%
Volt egy pasi, aki kegyetlenül bejött. Mint kiderült, ő most 43 éves, én 24 vagyok. Ez volt a legnagyobb korkülönbség. De persze soha nemvolt köztünk semmi.
2011. okt. 10. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
80%
Én kifejezetten nem bírom a velem egykorú huszonéves pasikat. Gyerekesek, verik a nyálukat, de közben semmit sem tudnak felmutatni és egyáltalán nem tudják mi az a megbecsülés vagy tisztelet. Bírom az idösebb palikat. De max 20-25 év. 22/L
2011. okt. 10. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
80%
Vannak...
2011. okt. 10. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 anonim ***** válasza:
67%

Nem idősekhez, csak idősebbekhez. Max. 20 év, barátom is ennyivel idősebb nálam. Az előtte lévő kiszemeltem 29 volt.

16/l

2011. okt. 10. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
60%
Éljen az apa komplekszus!
2011. okt. 10. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
80%
Én is inkább ilyen vagyok. De 20-21 évesnél idősebbel nem járnék. 16/L
2011. okt. 11. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
68%

komplexus ha már ilyen okos vagy.

nekem tökéletes apukám van,nem vágyok másikra, szeretem mégis idősebbekhez vonzódom.

(tudom ,mindenki ezt mondja...) de mindig is idegesítettek a kortársaim és idősebbek társaságát kerestem akikkel már 12 évesen is lehetett politikáról történelemről társalogni.

egy évig jártam egy 25 éves fiúval akivel imádtuk egymást, színházba jártunk sétáltunk beszélgettünk nagyon komoly témákról. nem, nem a korkülönbség miatt mentünk szét, hanem messze költöztünk, és békében elválva úgy döntöttünk így nem folytatjuk ( max 2x egy évben tudtunk volna találkozni)

most nála (jóval) idősebb férfival vagyok kapcsolatban lassan egy éve, nagy szerelem :). nem, nem pedofil. nőként tekint rám, megbeszélünk mindent, klasszikus zenét hallgatunk, színház, kiállítások szóval miden ami engem érdekel de egy 15-16 éves kissráccal nem tehetném meg.

a szüleim is felfogták ezt, hogy hamar felnőttem, lassan összeköltözünk, már dolgozom, van kis félretett pénzem szóval nem, nem ő fog eltartani ahogy eddig sem.

16L

2011. okt. 11. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:

Én nem mondanám, hogy kifejezetten az idősebbekhez vonzódom, egyszerűen az érettebb pasik vonzanak. Ez gyakran együtt jár azzal, hogy a fiú pár évvel idősebb nálam, de nem mindig. Van olyan évfolyamtársam, akivel nagyon sok mindenről tudok beszélgetni, tényleg megért, és figyelmes, és ugye egyidősek vagyunk. De ha nagy általánosságban nézzük, akkor igen, inkább a nálam pár évvel idősebb srácokhoz tudok vonzódni (max. 5-6 évvel idősebb srácokhoz).

16/L

2011. okt. 11. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:

Én is az idősebb pasikhoz vonzódóm. Max 20 év korkülönbség. Am persze nem hiszem, hogy összejönnék velük, mert a szüleim nagyon megharagudnának. Meg egy idősebb pasi nem csak beszélgetni szeretne. :)

14/L

2011. okt. 11. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!