Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Vannak olyan lányok akik...

Vannak olyan lányok akik idősekhez vonzódnának?

Figyelt kérdés
2011. okt. 10. 19:08
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:
Érett idősebb pasikhoz jobb vozódni?Nem pedofilok?
2011. okt. 12. 14:14
 12/21 anonim ***** válasza:
De, leginkább kihasználni kellenek nekik, a kis 14 éves fruska meg örül a fejének, hogy jaj de érett nő 40 éves pasija van, aztán sír, mert 2 hónap múlva kidobja...
2011. okt. 12. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
Sziasztok akkor mi egy cipőben járunk szerintem a lányok sokakl hamarabb érnek meg mint a fiúk és 16 évesen megismerkedtem egy pasival aki nálam 14 évvel volt idősebb most 20 vagyok és már 3.5 éve boldog párkapcsolatban élünk és a kislányomat aki 4 hónapos boldogan neveljük nagyon de nagyon jó vele és soha nem cserélném el őt senkire met nekem ez a jó anyukámék egy kicsit ellenezték a dolgot hogy 17 évesen összeköltözünk és együtt vagyok egy 14 évvel idősebb férfival de megértették hogy nekem nem jó a kis 20 éves pasi aki állandóan a kocsiját törölgeti és buliba jár nekem enél több kellett és megkaptam boldog vagyok és jöhet brad pitt vagy orlando is nem érdekel senki ő a mindenem és nem adtak nekünk sok időt hogy együtt leszünk mgis már lassan 4 éve vagyunk együtt és még midnig rózsaszín a köd ha egymásra nézünk és ez már így is marad :D
2011. okt. 13. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
én mindig kétesen nézek az ilyenre...pláne ha ilyen 14-16éves csajok járnak 30éves pasikkal...az ilyet baromira nem értem...hol jönnek egyáltalán össze. mert ha 20éves csaj 35éves pasival van korkülönbség elvileg ugyanyi mégis könyeben veszi be a gyomrom. hugom(16) járna egy 30éves pasival hát nagyon nagyon nagyonjosrácnak kéne ahoz lennije h ne akarjam eltörni kezétlábát(szoval a nagyábol lehetetlen típus). eleve a 14-5 éves lányok ne nagyon pasizzanak(22 vagyok szoval nem sokkal idősebb de számomra elképzehetetlen h 16éves csajjal jöjjek össze) de persze van rá ellenpélda, kivétel h ez működjön. csak szerintem az a baj h mindeki azt hiszi magárol h ő a kivétel. dehát emberek minedki nem lehet kivétel...
2011. okt. 13. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:
Érett 30-as pasi többet tud adni 14 éves kislányoknak mit ha csak 20 éves lenne?
2011. okt. 13. 18:13
 16/21 anonim ***** válasza:
vagy ha 14 éves lenne? mert mi is kell a kézen fogva járáson kívül egy 14 éves gyereknek?
2011. okt. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:

tudod azt nagyon hiányolom, hogy nem tok vele mondjuk a politikáról beszélgetni meg a komolyabb témákról. végtére is az volt a kérdés, hogy vonzódunk e az idősebbekhez nem pedig az hogy járnánke.

14/L

2011. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
politikáról? velem lehetett 14 évesen és most is 16 évesen, de a kutya nem kíváncsi rá :D szerintem téged sem érdekel csak úgy mondtad...
2011. okt. 13. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
oda irtam hogy MONDJUK tehát példát írtam de egy érettebb emberrel sokkal jobban el tudok beszélgetni mint a korosztályombeliekkel.
2011. okt. 13. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
Nem tudom de én ugye 16 évesen megismerkedtem a mostani párommal 20 vagyok és igen is egyetlen lépésem sem bántam meg amit tettem itt a lányunk boldogan élünk egy igazi minta családként apa segít a lányunk nevelésében megkeresi a pénzt én megkapom a juttatásaim és igen amíg más 15-6-7-8 évesek a bulival foglalkoznak addig én keményen dolgoztam ahogy elmúltam 18 egyből 3 műszakba és fojamatosba volt 1 napom egy héten ami szabad és igen büszke vagyok rá hogy a párom 14 évvel időseb és bármikor fel merem vállani hogy ő annyi én meg ennyi vagyok és igen nagyon de nagyon helyes pasas
2011. okt. 14. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!