Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-14 eves lanyok hogyan...

12-14 eves lanyok hogyan dontenetek?

Figyelt kérdés

Nyari program:


1.egesz nyaron otthon lennel a kutyaddal es a barataiddal

Estenkent otthon lenne anyukad is es hetvegen az idosebb novered is

apukadat heti 1 alkalommal lathatnad es feltesodat is aki akkor 4-6 honapos lesz

augusztus vegen 1 hetre mennel angliaba a fiatalabbik noveredhez



2. amint vege a sulinak elutaznal angliaba a fiatalabbik noveredhez es az unokahgodhoz aki most 1 eves

nagyon szereted a novered es a kislanyat is es imadnal ott lenni, de sosem voltal meg ennyit anyukad nelkul

a baratnoiddel sem lehetnel es a kutyad is hianyozna

szeretsz angliaban lenni, mert csomo erdekes helyre lehet menni es csomo mindent vasarlogatnal



csak 1 szamot irj es indoklast, hogy miert

koszi


2011. márc. 10. 21:36
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
79%

2.

14/L vagyok mondjuk kicsit értettebb a koromnál már 4.es koromba voltam anyum nélkül 1 hónapot máshol stb.. :) Angliába is 1 hónapot múlt nyáron de akk suliba tanulni. Lényeg h később ugyis bandázni fogsz bulizni nyáron most még ez nem izgat annyira most kell világot látni. :)

2011. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
100%
3. elmennék nyáron dolgozni, és a bankszámlámon takarékoskodnám össze a jogosítványra/egyetemre valót.
2011. márc. 10. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 A kérdező kommentje:
12 evesen dolgozni?
2011. márc. 10. 21:43
 4/31 A kérdező kommentje:
masreszt szerintem eleg egyertelmu, hogy ez a 2 variacio van....mivel a 2 kozott kell valasztani....
2011. márc. 10. 21:44
 5/31 anonim ***** válasza:
90%

2.

én 14 vagyok és nyáron Dániába megyünk bnömmel ketten nagybátyához röpcsivel :D

2011. márc. 10. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
100%

2.

Angliában találnék új barátokat, ezen kívül a nyelvet is jobban megtanulnám :)

2011. márc. 10. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 A kérdező kommentje:

van egy magyar lany akit ismerek 14 lesz nyaron

az anyukaja a tesom baratnoje


minden evben megyek 1-2 hetre egyebkent

ja es nemetet tanulok, de a tesom azt akarja majd koltozzek ki gimi utan tanulni es dolgozni, de akkor mar anyukank is kikoltozne velem

2011. márc. 10. 21:48
 8/31 anonim ***** válasza:

2.at természetesen.:)

Bár én inkább találnék valami köztes megoldást.

Így csinálnám: Kb július közepéig otthon lennék, aztán július közepe körül húznék Angliába egész sulikezdés előtt 1 hétig.:D


14/L

2011. márc. 10. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 A kérdező kommentje:

nem megy


mivel nem repulhetek meg egyedul, akkor repulok amikor van aki repul velem

tesomnak junius 10en haza kell jonnie, mert megy orvoshoz, es anyukam augusztusban kap szabasdsagot es akkor jon ertem

2011. márc. 10. 22:43
 10/31 anonim ***** válasza:

utolsó vagyok.


Akkor, mint írtam a 2.-at.


Indoklás: A barátnőiddel találkozhatsz évközben is, a kutyád és anyukád pedig lehet, hogy nagyon hiányoznának, de megvárnak, és aztán évközben velük lehetsz mindig, Angliába pedig nem utazhatsz el minden hétvégén. :)


14/L

2011. márc. 11. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!