Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 12-14 eves lanyok hogyan...

12-14 eves lanyok hogyan dontenetek?

Figyelt kérdés

Nyari program:


1.egesz nyaron otthon lennel a kutyaddal es a barataiddal

Estenkent otthon lenne anyukad is es hetvegen az idosebb novered is

apukadat heti 1 alkalommal lathatnad es feltesodat is aki akkor 4-6 honapos lesz

augusztus vegen 1 hetre mennel angliaba a fiatalabbik noveredhez



2. amint vege a sulinak elutaznal angliaba a fiatalabbik noveredhez es az unokahgodhoz aki most 1 eves

nagyon szereted a novered es a kislanyat is es imadnal ott lenni, de sosem voltal meg ennyit anyukad nelkul

a baratnoiddel sem lehetnel es a kutyad is hianyozna

szeretsz angliaban lenni, mert csomo erdekes helyre lehet menni es csomo mindent vasarlogatnal



csak 1 szamot irj es indoklast, hogy miert

koszi


2011. márc. 10. 21:36
1 2 3 4
 21/31 anonim ***** válasza:
2.
2011. márc. 11. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/31 anonim ***** válasza:

2.

Figyelj szerintem nyugodtan menj el!;)

Hiszen nem úgy van az hogy minden hétvégén kiruccanok Angolhonba:DD

Lehet hogy a barátnőid,a kutyád és(szerintem legfőképpen)anyukád hiányozna.De azért gondolj bele,hogy nem fogsz otthon ücsörögni :)

Szóval én a helyedben fognám a motyóimat és indulnék;):DD

12/L

2011. márc. 12. 06:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/31 anonim ***** válasza:

1.

Bár lehet hogy csak azért, mert én nem szeretek idegen közegbe menni. Most legyél még kislány...

15/L.

2011. márc. 12. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/31 anonim ***** válasza:

2. mindenképp !!!

föleg ha még nem jartal angliába anyukád meg várhat vele vagy egész évbe nekem nincs kutyam ugyhogy ANGLIA!!!!!

2011. márc. 12. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/31 A kérdező kommentje:

koszi mindenki....

minden evben megyunk angliaba

2011. márc. 12. 20:22
 26/31 anonim ***** válasza:

1-es mert a 2-esben is benne van anglia csak ott azt irod hogy hiányoznának kuytádd,barátaid,anyud. 1esbe ugyis van anglia egy hétig

amugy én angliában élek :D

2011. márc. 13. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/31 anonim ***** válasza:
amúgy régebbi kommentedet néztem és de igen repülhetsz egyedül!12 éves kortól lehet!
2011. márc. 13. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/31 A kérdező kommentje:
Nem-nem reulhetek egyedul, mert anyukam es tesoim nem engedik.Apukam sem engedne meg az tuti.Akkor nem irna ala a papirt, hogy elhagyhatom az orszagot.
2011. márc. 13. 17:40
 29/31 anonim ***** válasza:
ja úúúúúúúgy!én úgy értettem hogy a törvény szerint :) nem úgy hogy szüleid engedik meg :D azt hitem ők elengednek :)
2011. márc. 14. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/31 anonim ***** válasza:

2.!!!!

Egyértelmű Anglia!Minden lány örülne ennek az utazásnak ráadásul 1-2 hónapra!Tökéletes!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Irány London és a jó ruhaboltok azért ne csak a soopingról szóljon!Túrázz és nézd meg az épületeket!Anyukád miatt ne agódj!Ezt az egészet úgy fogd fel mint egy klassz nyaralást lényegében egyedül!A kutyád pedig nagyon fog várni,ha hazaérsz és persze nem egy örökkévalóságig leszel távol tőle!Az első verzióval elcs_sznéd a nyarad hidd el!Legyen élménydús nyarad!Elég fura lenne arról beszámolni,hogy egész nyáron otthon ültem és egy picit vóltam Angliában!Ha döntöttél írj privátban!

12L

2011. márc. 16. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!