Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom anorexiás! Mit...

A lányom anorexiás! Mit tudnék tenni? Nagyon kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés
Tegnap a mentő vitte el a barátaitól!Össze esett!17 éves 3hónapja 80kiló volt most 50!Csont és bőr....láttam rajta hogy fogyott de tudtam hogy elkezdett konditerembe járni így betudtam annak a dolgot!Igazából nem is tűnt fel ez a sok fogyás mivel vastag és bő ruhákban járt!Csak vizet ivott hónapokon át....mikor nagyon éhes volt evett egy fél almát!Most a kórházban kell maradni a belgyógyászaton ugyanis le van lassulva a szívműködése!Aztán elvileg pszihiátriai kezelést kell kapnia!Kérdeztem hogy miért csinálta ezt!Azt mondta hogy azért mert az apja azt mondta neki ha ilyen kövér marad akkor a fiúk nem tudják majd megdugni a sok hájtól!Nem tudom mit tegyek.....a lányom apja nem él velünk de biztos hogy fogok beszélni vele hogy miket mondott a lányunknak!Ilyen helyzetben mit lehet tenni?
2011. jan. 31. 11:51
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Hogy vagytok? Kórházban van még a lányod?
2011. febr. 6. 07:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Sziasztok!Már nincs kórházba de minden nap 2órás terápiára kell járnia!Kap hangulat javítókat meg miegymást!Nagyon makacs és nehéz vele!:( A volt férjemmel is beszéltem véleményem szerint ha így áll a saját gyerekéhez nem kötelező őt látni! Még egy hétig itthon lesz a lányom és szépen lassan elkezdünk mindent enni!Már evett rizst meg párolt zöldséget!Persze csak pár falatot de már haladás!Köszönöm a válaszokat és az érdeklődést!
2011. febr. 6. 10:02
 13/13 anonim válasza:
Így, három év elteltével mi van veletek? A lányod hogy van? És te? Remélem minden rendbe jött
2014. márc. 5. 22:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!