Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Nincs életem? Kétségbe vagyok...

Nincs életem? Kétségbe vagyok esve!

Figyelt kérdés

senki nem hív sehová, 1 barátnőm van akivel össze szoktunk járni de ő ritkán ér rá, az osztálytársaim közül a fiúk idételenek és gyerekesek, a lányok is, az egyik fele cicuskákról beszélget, a másik fele pedig kibeszél, pletykál, a mai tiniri.bancok közé tartoznak...

sehova se szoktam elmenni, egész nap itthon vagyok, gépezek, olvasok, filmet nézek, ordít a guns n roses, énekelgetek, stb.

állandóan eg ykitalált fiúról álmodozom hogy járunk meg ilyenek, és pörgős életről álmodozom, hogy van egy barátom akivel nagyon szeretjük egymást, sok barát barátom van, fiúk lányok, akikkel mindig megyünk valahová, de aztán visszacsöppenek ebbe az unalmas életembe...

mondjuk ha a suli elkezdődik akkor biztos sokkal mozgalmasabb lesz az életem, fogok nyelvtanfolyamra járni, előkészítőre, lesz 1-2 új osztálytársam, úszni fogok járni..

félek hogy a pörgős és boldog élet csak álom marad és örökre csak otthon fogok ülni...

14L


2011. aug. 6. 14:17
 1/6 anonim ***** válasza:
76%
Dehogyis. Most mész gimibe? Vagy még nem? Na mindegyis, mikor elkezded a gimit akkor jobb lesz minden, tanfolyamon is megismersz embereket, főleg ha más korosztály is fog járni, szóval ilyenek miatt ne aggódj.
2011. aug. 6. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

most leszek 8.-os!


igen nagyon remélem hogy a tanfolyam, és az előkészítő alatt lesznek barátaim.. mármint nem vagyok az a stréber fajta akinek nincsenek barátai mert az osztályban mindenkivel jóban vagyok, kivéve 1-2 tiniribivel, de őket senki sem szereti... tehát nem utálnak,

csak gyerekesek az osztálytársaim, és nem lehet velük semmit csinálni..

2011. aug. 6. 14:24
 3/6 anonim ***** válasza:
78%

Én is pont ugyan így vagyok:( Már teljesen elkeseredtem, selejtes vagyok:( Ha gondolod írhatsz :)

15/L

2011. aug. 6. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
85%

Egyidősek vagyunk. Nem tettél fel te már pár kérdést az osztályoddal kapcsolatban?

Amúgy az álmok soha nem fognak valóra válni, mert a valóság mindig jobb. Én is így álmodoztam, de azóta megváltozott minden, a barátaimat mindennél jobban imádom, az életem rendben, és azt hiszem, jó nekem a saját valóságom. Nézd, ha azt akarod, hogy hívjanak, barátkoznod kell. Kezdeményezz te is. Csak bátran, természetesen.

2011. aug. 6. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Ugyanilyen voltam 14 évesen. Jó lesz ez, hidd el, csak várd ki :)
2011. aug. 10. 02:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
mintha én írtam volna... 14/L
2011. aug. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!