Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tesóm pokollá teszi az életem?

Slora kérdése:

A tesóm pokollá teszi az életem?

Figyelt kérdés
A tesóm egyszerűen tönkreteszi az életem.Mindig mindenből versenyt csinál,amit persze mindig 'ő nyer meg'.Ezáltal azt hiszi,hogy ő mindenben jobb,okosabb és ezt az orrom alá dörgöli.Folyton mondja nekem,hogy szerinte én beképzelt vagyok,meg bunkó(én nem tartom magam annak a körülöttem élők és az osztálytársaim szerint is én vagyok az a tipikus jó kislány).Én hagynám ezt az egészet de nem, ő ezt napi rendszerességgel mondja nekem és ha ilyenkor nem felelek vissza akkor ezt hajtogatja.Mondom neki,hogy álljon már le és már kész is van a veszekedés.Kedvenc mondatai amit nekem mond:ha például elesek akkor 'így jártam,ha megkérem,hogy álljon le kérdezi tőlem:-Miért fáj?-Igen fáj.-Hát akkor fájjon.De persze amikor felhozom neki,hogy amikor anyát teniszezésre akarta tanítani,és mondtam,hogy én is szeretném tanítani.Na ekkor elkezdett sírni.Ma ezt egy veszekedés alkalmával felhoztam neki és megütött.Pár hete visszafeleltem neki,hogy így járt,(azon az elven voltam,hogy ahogy ő ad nekem azt kapja vissza) elkezdett sírni.Ezt ma szintén felhoztam neki és megint megütött.Egy kicsit még veszekedtünk aztán elsírtam magam.De nem békültünk ki inkább visszafelelt nekem,hogy ennyit érek és ezt elkezdte énekelni.Felhozza nekem,hogy annyira béna voltam,hogy bevertem a fejem egy kiálló vasba és össze kellett varrni,meg úgy egyszerűen én egy hülye lány vagyok.Én ezt már nem bírom.Így akar provokálni.Mit tennétek a helyemben?Ő 10/F én 12/L
2011. júl. 18. 14:01
1 2
 1/13 Pety07 válasza:
100%
Ülj le vele kicsit beszélgess ami mind2-őtöket érdekell.Hidd el ez után már nem fog annyira és akkor már elég elbírható lesz.De majd ehez addj neki időt.Ha te pedig nem reagálsz a hülyeségeire egyszer meguinja és abba hadja.csak kitartás :)
2011. júl. 18. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Köszi azt hiszem ezt tényleg segíthet
2011. júl. 18. 14:18
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
féltékeny rád.. majd kinövi.
2011. júl. 18. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne vedd fel. Ha látja, hogy nincs hatása, akkor nem lesz értelme annak, hogy csinálja. Tudom, hogy rossz, velem a 6 évvel idősebb nővérem csinálta ezt. Mára már "kinőttük":) Most ő 20, én 15, még mindig néha szekáljuk egymást, de csak testvériesen... tehát direkt úgy, hogy ismerjük a másik határait, ne bántsuk meg. Ha megüt, üss vissza. Ha beszólogat, akkor csak folytasd a dolgodat, ne reagálj rá, mintha meg se hallanád. Vagy, ha sokat szekál, akkor ne szólj hozzá. Nővérem a 4. nap után könyörgött, hogy szólaljak meg. A többi családtagommal rendes voltam, de őt levegőnek néztem. Nehéz, de használ:)
2011. júl. 18. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy ő fiatalabb, és megüt?! Ha engem az öcsém megütne, a dupláját kapná vissza, az biztos.

A beszólásai a tesódnak meg egyáltalán nem durvák, én a képébe röhögnék annak, aki egy ilyen gyengét beszólna nekem, és azt hinné, hogy most ő milyet beszólt meg ő a nagy valaki...pff

2011. júl. 18. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat mindenkinek!
2011. júl. 19. 09:53
 7/13 anonim ***** válasza:
100%

Nekem is ilyen,nekem egy 13 éves hugom van,szerintem féltékeny rám,mert idősebb vagyok,de már discoba jár és cigizik,stb.. Egyszer nagyon meg fogom verni,csináld azt teis,és majd leáll.

16L

2011. júl. 19. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
Megverni nem tudom,erősebb nálam ráadásul van rajta egy kis súlyfelesleg,szóval ha összeverekednénk tuti ő nyerne
2011. júl. 19. 14:09
 9/13 anonim ***** válasza:
A súlyfeleslegnek mi köze van a fizikális erőhöz?xD
2011. júl. 19. 16:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Semmi de erősebb mint én ez a lényeg
2011. júl. 19. 17:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!