Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tesóm pokollá teszi az életem?

Slora kérdése:

A tesóm pokollá teszi az életem?

Figyelt kérdés
A tesóm egyszerűen tönkreteszi az életem.Mindig mindenből versenyt csinál,amit persze mindig 'ő nyer meg'.Ezáltal azt hiszi,hogy ő mindenben jobb,okosabb és ezt az orrom alá dörgöli.Folyton mondja nekem,hogy szerinte én beképzelt vagyok,meg bunkó(én nem tartom magam annak a körülöttem élők és az osztálytársaim szerint is én vagyok az a tipikus jó kislány).Én hagynám ezt az egészet de nem, ő ezt napi rendszerességgel mondja nekem és ha ilyenkor nem felelek vissza akkor ezt hajtogatja.Mondom neki,hogy álljon már le és már kész is van a veszekedés.Kedvenc mondatai amit nekem mond:ha például elesek akkor 'így jártam,ha megkérem,hogy álljon le kérdezi tőlem:-Miért fáj?-Igen fáj.-Hát akkor fájjon.De persze amikor felhozom neki,hogy amikor anyát teniszezésre akarta tanítani,és mondtam,hogy én is szeretném tanítani.Na ekkor elkezdett sírni.Ma ezt egy veszekedés alkalmával felhoztam neki és megütött.Pár hete visszafeleltem neki,hogy így járt,(azon az elven voltam,hogy ahogy ő ad nekem azt kapja vissza) elkezdett sírni.Ezt ma szintén felhoztam neki és megint megütött.Egy kicsit még veszekedtünk aztán elsírtam magam.De nem békültünk ki inkább visszafelelt nekem,hogy ennyit érek és ezt elkezdte énekelni.Felhozza nekem,hogy annyira béna voltam,hogy bevertem a fejem egy kiálló vasba és össze kellett varrni,meg úgy egyszerűen én egy hülye lány vagyok.Én ezt már nem bírom.Így akar provokálni.Mit tennétek a helyemben?Ő 10/F én 12/L
2011. júl. 18. 14:01
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Akkor paprikaspray.
2011. júl. 19. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Egyébként ha nem szólok hozzá akkor felemel valamilyen tárgyat és ilyen félelmetes képpel néz rám...komolyan félek h megver
2011. júl. 20. 16:06
 13/13 anonim válasza:
100%
Verd szarrá 1 10 éves mit pattog?!;)
2011. júl. 24. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!