Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Anorexiás, vagy csak ilyen az...

Anorexiás, vagy csak ilyen az alakja?

Figyelt kérdés
A tesóm 15 éves,162 cm,és 43 kg körül van. :S Vékony,és mindig kövérnek látja magát. Amúgy sem eszik sokat,de egy rántotta után rosszul van,és van hogy 4-58 óráig nemis eszik utána,vagy hogy egész nap,múltkor is apu szólt rá hogy egyen. :/ De ha sokat eszik-a sok az túlzás-,ha egy kicsivel mégis többet eszik,vagy 3-4 tábla csokit naponta,akkor sem látszik meg rajta,mondjuk ennyi csokit nem szokott,de nem látszana meg rajta. Nem mozog,szóval erre sem lehet fogyni,kövérnek látja magát,de nem fogyózik.
2010. dec. 9. 19:46
 1/8 A kérdező kommentje:
Bocsi,4-5 óra akart lenni.*
2010. dec. 9. 19:47
 2/8 anonim válasza:
100%

Hááát megeshet hogy az, de inkább próblád azt nézni hogy méregeti-e magát mérőszalagal, mérlegre áll e sűrűn. Néz-e a anorexiás videókat stb.

4-5óra nekem is kiszokott maradni két evés között és ilyenkor énis rosszul vagyok ha elkezdek enni. Ha viszont ezt mindig így van nála akkor megeshet hogy tényleg anorexiás, de ez bonyolult mert ugye titkolt betegség.

2010. dec. 9. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
kéne neki doki, mert valami testképzavara az van
2010. dec. 9. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
lehert. hogy alapból ilyen az aéakja, de az. hogy kövérnek látja agát, utaéhat bezegségre. Miét nem beszélsz szüüleiddel?:O
2010. dec. 9. 19:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
háát... Én naponta eszek két szelet kenyeret + ebédből ami ízlik+ vacsi. képes vagyok fél/egész napokat nem enni, mert nem kívánom a kaját.
2010. dec. 9. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom.Beszélgetned kéne vele.Amúgy van,hogy én is félnapig nem eszek.Sőt általában nem reggelizek,suliban sem eszek,szóval olyan 3 körül kajálok először mikor hazaérek.Ha nincs kedvem akkor csak este.Vagy van,hogy akkor sem.Szóval ez sok mindentől függ...
2010. dec. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
78%

Az még talán a kisebb baj, hogy keveset eszik, a nagyobb baj az, hogy kövérnek látja magát.

Én 26 éves vagyok 161 cm és 46-48 kg, de tisztában vagyok vele, hogy túl vékony vagyok. /a sovány szót utálom, de tudom ez annak számít/


Szóval anorexia akkor van, ha kövérnek érzi így magát, ha csak szimplán ezek a méretei de tudja, hogy vékony és tenni kéne valamit, akkor nem anorexia. Én is tudom, hogy híznom kéne, de nem tudok. Ezt örököltem, anyukám is csak 163 magas és 48 kg. Ez van.

2010. dec. 9. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Nekem egy haveom van aki azt hajtogatja,hogy milyen dagadt meg minden,de ő csak mondja..
2010. dec. 10. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!