Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit tegyek ha beszólnak az utcán?

Mit tegyek ha beszólnak az utcán?

Figyelt kérdés

mivel emo-s vagyok ezért előfordul, hogy néha beszólnak nekem az utcán idősebbek, vagy pedig velem egykorúak akik többen vannak


15/f


2011. jan. 18. 17:24
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
50%

sajnos vannak ilyen emberek,akik beszólogatnak.

én sem birom őket(emo),mert volt pár vidi (amin rettenetes dolgokat csináltak),de ugyanolyan van a nem emosokkal is.

csak ez most a kitűzés általánosságban.

igazábol nincs velük semmi bajom.bár nem tul kedves,elmenni egy emo-s mellett.

de biztos van sok. ne törödj vele,1x ugyis kinövöd.és ne érdekeljenek a beszólások.nem vagy rosszabb.;)

2011. jan. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim válasza:
68%
Majd leszoksz erről az emo mániáról ha pár évvel idősebb leszel és meglátod sokkal kevesebben szólnak majd be. :)
2011. jan. 21. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:

"

1. válaszolónak : értem, hogy itt mire akarsz célozni, de ez nem megoldás"


de tesó, hiddel az a megoldás.

ha nem néznél ki úgy mint egy ratyi és nem lenne undorító girnyó tested, talán elkerülhetnéd ezeket a helyzeteket.

2011. jan. 24. 02:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
19:28! Legalább mi egyetértünk! :)
2011. jan. 24. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 Izééékeh11 ***** válasza:
17%

te nem emo vagy hanem egy köcsög xD még azt sem tudod leírni hogy EMO!! nem EMO-S,EMO!!!érted?!ha még leírni sem tudod h mivagy akkor inkább hagyjuk...

am hogy a kérdésedre válaszoljak,sztem neis foglalkozz velük,vagy hamár nagyon idegesít,szólj vissza és annyi.am engem is le emoznak az osztálytársaim,azért,mert rosszkedvem van -.-""" nah úgyhogy ennyit erről,és ne vedd a szivedre a beszólásokat

2011. febr. 25. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:

Üdvözletem!

#20-as nak üzenném : Tudom hogy ez egy régi kérdés...de azért azt megszeretném kérdezni a férfiaktól,milyen lenne ha a te szerinted "Jó"-nak tartott kötelező katonai szolgálatot újra behoznák...drágám,te aztán igazán képviseled az öntelt nők sorját! kívánom hogy te is próbáld ki ezt a kötelező szolgálatot,meg is érdemled :)! te nem tudod milyen volt hallani a távolban ropopó fegyverek hangzását...a Sztálin-orgonát..


De ne térjek el a kérdéstől a lényeg tojd le magasról a véleményüket,ha nem figyelsz rájuk az csak mutassa hogy nem veszed őket figyelembe,nem tudom mi az az emo,de biztos nem lehet annyira rossz mint a városomban lakó fiatalemberek,egytől egyig oldalt felnyírt ici-pici hajat viselnek,drogoznak sört isznak cigiznek egymás ölében nyalják-falják egymást mindenki előtt,ameddig te nem csinálsz semmi rosszat amivel ártanál az embereknek addig ne is gondolj arra hogy te vagy a hibás mert leszólnak az utcán! ne magadban keresd a hibát,bennük van a hiba mert nem tudnak elfogadni így ahogy vagy,ezt nekik kell megtanulniuk idővel..


Köszönöm hogy elolvastad!

57/F

2014. ápr. 14. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
6 éves kérdés, de írok. Mi újság azóta? Megoldódott a problémád?
2017. jún. 10. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!