Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek a szüleim? Már...

Miért ilyenek a szüleim? Már nagyon elegem van! :' (

Figyelt kérdés

Minden kis hülyeségen kiakadnak-.-" Például ma el akarták vinni a kutyát sétálni a hegyre, én is mentem volna, de nem akartam szólni, hogy már kicsi a sínadrágom(nőttem november óta 5cm-t). Felvettem egy leggings-t és farmert, apa visszaküld, hogy öltözzem át, ez nem divatbemutató. Mondtam, hogy kicsi, anyu nem hitte el, megmutattam, szerinte nem volt kicsi de nagyon szűk volt, alig tudtam benne lépni. Anya leüvöltötte a fejemet, hogy hálátlan vagyok, elment. Apu csak nézett rám, aztán elkezdett üvölteni, leszabta a posztereimet, eldobta a ruhaszárítót, és az mondta elrontottam a Karácsonyt és ő is elment. Mindig lefestem a gondolataimat, ez múltkor sem volt máshogy, lefestettem, ahogy aput látom, mikor kiabál, és azon is ki volt akadva, pedig nem mutattam meg neki, akkor találta meg mikor mérgében kirántotta az egyik fiókomat, akkor azért volt mérges, mert összekeverte a fiúmat egy balf*sszal. Anyu is tiszta idegbeteg, nem jó neki, ha 4est hozok haza a suliból, pedig idegen nyelven tanulok, sejtheti milyen nehéz. Már nagyon elegem van, már lassan ott tartok, hogy utálok hazajönni. Mit csináljak, nem lehet velük beszélni:'( Azóta ilyenek, mióta átmentem az új sulimba és többet lógok a barátaimmal és kezdem levetkőzni a "jókislány" szerepet.

13/L


2010. dec. 25. 12:41
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Cukrász, ügyvéd vagy orvos - hááát, elég nagy különbség van a három közt.:-) Magadnak kell fizetni a zenetanárt? Ugyan miből fizetnél te 13 évesen? Nem iszod le magad a sárga földig - 13 évesen egy korty alkoholt sem szabadna innod. Sajnálom szegény szüleidet.
2010. dec. 27. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim válasza:

például zsebpénzből kedves utolsó? ;)


arra meg inkább nem mondok semmit h sajnálod a szüleit. ezek egyszerűen patkányok akik az agresszióikat az ártatlan gyereken töltik ki. egszerûen szànalmasak az ilyen emberek

2011. jan. 9. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim válasza:

00:53 vok megint


tèny h 13 èvesen egy kortyot se kène inni de a mai vilàgban màr vannak 12-13 èves kölkök akik hetente isszàk le magukat, cigiznek, legrosszabb esetben füveznek is. mondvàn ha a 16 èves bàtyò csinàlja mi mèrt nem ? olyan lànyt is ismerek aki 12 èvesen vesztette el. most 16 ès màr tul van egy szülèsen. egyèpkènt nem cigàny


a szüleidnek örülni kène h nem ilyen vagy

2011. jan. 9. 00:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 A kérdező kommentje:
Amúgy tisztelettudó vagyok velük, nem feleselek, csak nem szeretnék felnőtt koromban majd egy irodában robotolni... A barátomnak meg csak örülniük kéne, mert sok nálunk a leszólítós hülyegyerek, akiket szépen elrendez nekem:)
2011. jan. 9. 10:50
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!