Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért ilyenek a szüleim? Már...

Miért ilyenek a szüleim? Már nagyon elegem van! :' (

Figyelt kérdés

Minden kis hülyeségen kiakadnak-.-" Például ma el akarták vinni a kutyát sétálni a hegyre, én is mentem volna, de nem akartam szólni, hogy már kicsi a sínadrágom(nőttem november óta 5cm-t). Felvettem egy leggings-t és farmert, apa visszaküld, hogy öltözzem át, ez nem divatbemutató. Mondtam, hogy kicsi, anyu nem hitte el, megmutattam, szerinte nem volt kicsi de nagyon szűk volt, alig tudtam benne lépni. Anya leüvöltötte a fejemet, hogy hálátlan vagyok, elment. Apu csak nézett rám, aztán elkezdett üvölteni, leszabta a posztereimet, eldobta a ruhaszárítót, és az mondta elrontottam a Karácsonyt és ő is elment. Mindig lefestem a gondolataimat, ez múltkor sem volt máshogy, lefestettem, ahogy aput látom, mikor kiabál, és azon is ki volt akadva, pedig nem mutattam meg neki, akkor találta meg mikor mérgében kirántotta az egyik fiókomat, akkor azért volt mérges, mert összekeverte a fiúmat egy balf*sszal. Anyu is tiszta idegbeteg, nem jó neki, ha 4est hozok haza a suliból, pedig idegen nyelven tanulok, sejtheti milyen nehéz. Már nagyon elegem van, már lassan ott tartok, hogy utálok hazajönni. Mit csináljak, nem lehet velük beszélni:'( Azóta ilyenek, mióta átmentem az új sulimba és többet lógok a barátaimmal és kezdem levetkőzni a "jókislány" szerepet.

13/L


2010. dec. 25. 12:41
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:

Sziia:) Sajnálom,hogy ilyenek a szüleid:(

Van MSN-ed?

(13/L)

2010. dec. 25. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 A kérdező kommentje:
Igeen szívesen beszélnék veled, küldöm priviben
2010. dec. 25. 21:51
 13/24 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom...nekem itt is ott is hibádzik ez a sztori....
2010. dec. 25. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 A kérdező kommentje:
Miért?
2010. dec. 25. 22:45
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen normális lány vagy... gratulálok a zenekarhoz :) nemár hogy ártalmas legyen egy punkrock zenekar... akkor lenne ártalmas ha innál, cigiznél, szexelnél, drogoznál...de csak zenéltek..és ez jó is :) és jó a stílusotok =) amúgy a szüleid hülyék márbocsi... de szerintem rengeteg szülő boldog lenne ha iylen lánya lenne mint te... én büszke lennék rád... szörnyű... ha elkezdesz zülleni akkor meg csakmaguknak köszönhetikaz biztos... ne hagyd magad.. alkoss,gitározz mindenáron :)Sok boldogságot

14/L

2010. dec. 25. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 A kérdező kommentje:
Nem züllök, hívtak már mindenfelé, de nem lógok ki, inkább itthon maradok. A punk-rock zenekart pedig rosszul írtam, mert játszunk még mindenféle stílusban:)
2010. dec. 25. 23:19
 17/24 anonim ***** válasza:

Szia,nekem is megírod priviben az Msn-det?

11/L

2010. dec. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
hogy miért sántít a sztori?? mindíg kimagyarázod magad, iszok, de nem a sárga földig, utána, hogy velük iszol. ha engedik, hogy igyál nem hiszem, hogy egy gatyán így kibuktak volna, csak azért, mert kinőtted. nem változtam, csak zenekarom van...szerintem nem olyan kis változások ezek, ahogy leírtad, szépítve a te oldaladról, eltúlozva a szülői oldalról.....sántít
2010. dec. 26. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
A zenekart ne úgy képzeljétek el, hogy valakiék garázsában zúzunk ki a fejünkből, egy zenetanárhoz jártunk és ez a tanár ad nekünk tanácsokat, meghallgat, segít gyakorolni, de ezt is magamnak kell fizetnem:(
2010. dec. 26. 23:10
 20/24 A kérdező kommentje:
De a szüleim cukrásznak vagy ügyvédnek, esetleg orvosnak szánnak.. De egyik sem vonz
2010. dec. 26. 23:12
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!