Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem baromság ez a...

Szerintetek nem baromság ez a mikulás napi/karácsonyi ajándékozgatás?

Figyelt kérdés

Szerintem felesleges. Normális etetben csak annak adunk ajándékot, akit meg is akarunk ajándékozni. Olyan nem kap tőled ajándékot, akit te nem szeretsz, de ez fordítva is igaz. Ennél meg ránk kényszerítik, hogy húzzunk valakit- akit lehet, hogy nem is ismersz olyan jól, nem keldvesz- és akkor annak vegyél ajándékot. Ha nem jó szívvel adod/kapod, akkor minek van ez az egész ? Kényszerből veszünk valamit, azt jóvan.

Szerintem felesleges, bár úgy látom, hogy mindneki odavan érte...


2010. nov. 28. 13:07
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Szerintem felesleges. Tavaj a régi sulimban, amikor negyedikes voltam, akkor kihúztam a legnagyobb "ellenségemet" az meg a másik bajj volt, hogy anya nem segített, nem engedett el a boltba. szal vmi sz*r kis sajátkezűleg csinált izét csináltam O.o Meg amit kaptam, lehet hogy szép volt, de a csajt nem ismerem, és nem látszott rajta, hogy örömmel adja át... Amúgy a besteimnek is sajátkezűleg csináltam vmit, de ők örültek neki... JA és emiatt SENKINEK nem lett új barátja -.-
2010. nov. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
69%

Hát....

Abban az esetben jó dolog, ha az osztály MINDEN egyes tagja jóban van a másikkal( beszélnek, nincs vita).Mert akkor szívből tudod adni az ajándékot.

De ha az osztály olyan mint a miénk( mi vagyunk a bejárósok emiatt minket kiutáltak :S).

Nálunk nem olyan jó az ajándékozás.Mindenki megveszi az első szart( bocsánat) ami a kezébe akad.azt bedugja egy nejlon zacskóba, azt csá.

Én és a barátnőim pedig odaadjuk szívből az ajándékot! A többiek meg annyit se mondanak, hogy kösz.

Tavaly egy fiút húztam. 3 órán át jártam a várost hátha találok valami focisat. Mikor odaadtam neki.Belenézett, vágott egy grimaszt.Annyit mondott: Menjél már innen!

Milyen jól esett!!!

2010. nov. 29. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
69%

Én nem is húztam most, mert sok olyan ember van az új osztályomban, akiket max egy tarkóncsapással lepnék meg... :|

17L

2010. dec. 13. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!