Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szerintetek nem baromság ez a...

Szerintetek nem baromság ez a mikulás napi/karácsonyi ajándékozgatás?

Figyelt kérdés

Szerintem felesleges. Normális etetben csak annak adunk ajándékot, akit meg is akarunk ajándékozni. Olyan nem kap tőled ajándékot, akit te nem szeretsz, de ez fordítva is igaz. Ennél meg ránk kényszerítik, hogy húzzunk valakit- akit lehet, hogy nem is ismersz olyan jól, nem keldvesz- és akkor annak vegyél ajándékot. Ha nem jó szívvel adod/kapod, akkor minek van ez az egész ? Kényszerből veszünk valamit, azt jóvan.

Szerintem felesleges, bár úgy látom, hogy mindneki odavan érte...


2010. nov. 28. 13:07
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
72%
Úgy hívják, osztályközösség építés. Gondolj már bele az nilyen szarul nézne ki, ha csak ott ülnétek. Vgay mindenki annak venne ajándékot, akit szeretne. Lehet valaki 20 csoagot kapna, valaki egyet sem. Neked nem esne rosszul, ha egyik "barátodtól" se kapnál semmit? Plusz max 2000et, ha valaki rákölt, az is anyátok pénze, ennyit ne sajnáljatok már mástól. Odaadod azt csá.
2010. nov. 28. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:

Én azt egy szóval nem említettem, hogy ajándékozni azt kéne, akit megakarok. Szerintem az is felesleges, vagy majd csak négyszemközt, annak, akinek akarom. ÉS az meg hogy anyám pénze... inkább nem írok semmit.

Ami meg az osztályközösséget illeti, azon már nem igazán segít semmi.

2010. nov. 28. 13:46
 3/23 anonim ***** válasza:
63%

kedves kérdező teljese egyetértek veled nekem teljesen hülye oszt táraim vannak akiket utálok(én is őket)

én nekik kell ajándékot vennem az anyám pénzéből

2010. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
80%
(ők is engem)*
2010. nov. 28. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
73%

Egyet értek veled.

Elég lenne annak ajándékot adnod akit szeretsz és azt gondolom úgyse osztályfőnökin vagy tanítási órán tennéd meg.

És ebben szerintem semmi osztályépítő nincs ,mert ha egy osztályközösség szär azon egy 500-1000 forintos ajándék nem változtat semmit,gondolom én.

És ha én pl olyan személytől kapok ajándékot akitől tudom,hogy csak vett az anyja valamit ő meg odaadja,hogy nesze örüljél,azon most mi a boldogság??

Nem értem.Szerintem fölösleges.

2010. nov. 28. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
Ezaz... Tavaly is kaptam ajándékot, de az össze árát "rajtafelejtették". Hát gondolom elküldte az anyját, ő meg belerakta a szatyorba, aztán "nesze hülye, fogjad."
2010. nov. 28. 14:07
 7/23 anonim ***** válasza:
63%
Egyetértek, a mi osztályunkon már úgysem segít semmi, nem igazán szeretjük egymást. Vannak, akik jóban vannak, vannak, akikkel tartjuk a távolságot, stb.
2010. nov. 28. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is jó nagy hül.yeség. Tavaly voltam 9.es, új osztály, meg minden, és olyan húztam, akinek még a nevét sem tudtam, nem h minek örülne. A barátaimtól úgy is kaptam, meg ők is tőlem, és aki engem húzott, nem is beszéltünk még 2 szót se, ki lehet találni milyen hasznos ajándékot kaptam.
2010. nov. 28. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
54%
szerintem nem hülyeség, mivel így legalább megismered azt, akinek a nevét kihúztad. bár persze úgy látom rengetegen sz*rnak az egészre, és vesznek egy csomó csokit és kész..pedig ennek nem ez a lényege...
2010. nov. 28. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:
Akkor részletezd, kérlek.
2010. nov. 28. 16:11
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!