Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves kislány követeli,...

13 éves kislány követeli, hogy a barátját (szerelmét) engedjék már nálunk aludni, a szülők persze nem engedik, emiatt a kislány sértődött és dacos, mit tehet egy szülő ilyenkor?

Figyelt kérdés

okt. 12. 21:48
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Eleve, nálam olyan nem is fordult elő, nem hogy 13 évesen, de sosem, hogy lett volna bőr a képemen követelőzni meg dacoskodni a szüleimmel, ha azt mondták nem, akkor ez van. Én sem engedném a 13 éves gyerekemnek, hogy felnőttesdit játszon. Szó sem lehet arról, hogy ennyi idősen fiúval aludjon.
okt. 12. 22:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
51%
Az ilyen 11esek miatt hiszi a gyerek, hogy megteheti. E
okt. 13. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
100%
Ez kérdés? Egy gyerekről beszélünk, mégis mit tehetne a szülő? Azt, amit máskor is, nevelje azt a gyereket. Oké, hogy kamasz, de volt anno dackorszak is, meg mi egymás.
okt. 13. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim válasza:
45%
csak ne hogy az legyen, hogy majd a csaj fog a pasinál aludni ahol még annyira sem tudsz róla semmit. Otthon legalább ha a lány még nem akar komolyabbat csak kísérletezget legalább otthoni légkörben biztonságban ahol nem mer tovább menni a pasi semmi olyannal amit ne akarna. persze még valóban túl fiatal a csaj hozzá de jobb ha elbeszélgettek vele hogy mit és hogyan kell mielőtt túl fiatalon teherbe esne. Beszélni kell vele, hogy miért nem akarjátok hogy ott aludjon és, hogy mitől féltitek, hogy megértse és talán még vár pár évet a szexel.
okt. 13. 09:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
45%
Alapvető problémák vannak a családban, az tény. A lányom 16 éves, igen, szokott hisztizni dolgokért. De ilyenért? Fel sem merülne benne. 13 évesen nem a dugáson kéne járni az eszének.
okt. 13. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
33%

A f.sz nappal is feláll. Ha nagyon akarnak, a parkban vagy a stadion mögött is tudnak szexelni iskola után. (Nálunk mindkettőre volt példa a városban, igaz azok 15 évesen voltak.) Otthon max kényelmesebb és biztonságosabb.

Feltéve persze csak ha amúgy szeretnének szexelni...


Ha egy random barátnője akarna nála aludni, arra is így ki lenne mindenki akadva?

okt. 13. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
69%

#16. Mivel a random barátnő (nemi egyenjogúság ide vagy oda) nem tudja véletlen felcsinálni, így nyilván nem.


De amúgy nem mindenkinek az otthona átjáróház, így igen, random barátnő sem volna sokkal jobb.

okt. 13. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
100%
Milyen család, ahol a 13 éves lány csicskítja a szülőket, hogy hazavihesse a kaniját, és ott xopja le?
okt. 13. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim válasza:
24%
Én 13 évesen aludtam a barátomnál, miután már fél éve együtt jártunk (anyáék megengedték). A szextől nem féltettek már mert elmondtam, hogy már 1 hónappal miután összejöttünk megtörtént.
okt. 13. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%

19-es, azért jó, ha tudod, hogy nem ez az általános.

13 évesen, édes Istenem, az én lányom még babázott.

okt. 14. 13:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!