Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » 13 éves kislány követeli,...

13 éves kislány követeli, hogy a barátját (szerelmét) engedjék már nálunk aludni, a szülők persze nem engedik, emiatt a kislány sértődött és dacos, mit tehet egy szülő ilyenkor?

Figyelt kérdés

okt. 12. 21:48
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
4%

Tehát te a testvér vagy.

Családterápia. A család ugyanis teljesen diszfunkcionális, alkalmatlanok szülőnek a felnőttek.

okt. 12. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
23%
Semmit. Gondolom a suliban már ez a divat.
okt. 12. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
91%

#1. Neked kéne terápia.

Mitől volna diszfunkcionális a család? Attól, hogy a szülők felelős szülőként viselkednek? Ez a legújabb nem normálisnak nyilvánított normális dolog, vagy mit akar elhitetni a fajtád velünk?

okt. 12. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
69%
Attól, hogy ez egyáltalán felmerülhet kérdésként a családban. Hiszti és sértődés kíséretében.
okt. 12. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
89%

"mit tehet egy szülő ilyenkor?"


Kitart a józan álláspontja mellett és megvédi a gyerekét attól, hogy az hlyeséget csináljon, meg hogy egy másik idétlen tini beléürítsen....


Legyen már eszetek!!!

okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
88%

Ja, és mert itt kérdés, hogy mit tehet a szülő. Teljesen eszköztelen szülők. Na ez a gáz. Majd akkor is itt kérdezősködnek, hogy mit tegyenek, ha terhes lesz, ha ott akarja hagyni a sulit.

Annyira gáz, hogy ti nem látjátok szinte soha a mögöttes tartalmat.

Vagy én vagyok a gáz, hogy 99%-ban látom.

okt. 12. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
96%
Jobb egy dacos tini, mint egy terhes...!
okt. 12. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
21%
Ha igaz a kérdés, valós segítségért írj privátot.
okt. 12. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
58%
Egy büdös nagy nevelő CENZÚRÁZVA lenne a megoldásom.
okt. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
66%

#6

Egy apró érdekesség, a fallosz nem csak otthon a 4 fal között este tud felállni.

Én nem egy olyat hallottam hogy ilyen 12-14 éves lányok az erdőben, híd alatt és egyéb eldugott helyeken vesztették el a szüzességüket és bizony sokszor gumi nélkül, mert nem tudtak venni, mert nehogy visszamondja valaki a szülőknek, meg meg ne találják náluk.

Nyílván én se támogatom ezt a dolgot, de nem ilyenkor kell kezdeni nevelni a gyereket.

Ha ennyi esze van, akkor majd megoldják máshol.

okt. 12. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!