Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A tanár egyáltalán nem segit?...

A tanár egyáltalán nem segit? Ebben a gyereknek

Figyelt kérdés

most a tanár kiadta hogy 10 db iskolát válaszon ki a GYEREK hova akar menni tovább tanulni


És kire marad a feladat kire?: Én rám! Honnan tudja a gyerek mit tanuljon


Nem inkább infó órán kellene ezt megnézniük

Vagy a tavaji 8 osztályos tanár (kellene nyaggatni) HOGY SEGÍTJEN


A tanár azt mondta hogy :ö nem mondja meg hogy mihez értesz?

(lerátott ennyivel)

Pedig ö van vele minden nap?


ugyanannyi köze van hozzá mint hozzá


Ugyanannyit órát foglalkozik vele mint velem ?

(40órát?)


Meg ök irja(ák) le hogy ki a barátja hogy mi érdekli

MINDEN HÓNAPBA vagy( FÉL ÉVBE) KELL LEADNIA A TANÁROKNAK!


Nem!!!

MONDJUK ÉN SE TUDTAM legyen 1 szakmád LÁNYOM! - mondta az anyám

szakács lettem és most takarítok 10 szobát


Apja meg gépészetett tanult ami nincs is ilyen szakma és most pedig dobozokat tesz bele 1-2 dobozba csomagol kézzel


Nem géppel


O köze hozzá ISMÉTLEM O KÖZE VAN HOZZÁ!!


Sógórnöm az pedig kozmetikus volt a szakmája szeme nem birta és befejezte most meg papir gyárba dolgozik


Én kész vagyok tanárral



#tanár #nem tudom hogy mi
tegnapelőtt 19:53
1 2 3 4
 11/38 A kérdező kommentje:
Tik ?megnézheted amit a gyerekröl irnak a tanárok?
tegnapelőtt 20:14
 12/38 anonim ***** válasza:
16%
*korára
tegnapelőtt 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/38 anonim ***** válasza:
50%
Erről a tanárt kell kérdezni.
tegnapelőtt 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 A kérdező kommentje:
10 igen és én nem lehet bank igazgató vagy válalkozó
tegnapelőtt 20:16
 15/38 anonim ***** válasza:
71%
Elvben ugyan a szülőnek kellene legjobban tudnia, hogy milyen képességei és érdeklődése van a gyerekének, csak ehhez a gyereket nagyon sokféle élethelyzetbe kellene belevinni, ami nagyon ritka esetben fordul elő. Ugyanakkor az is kétségtelen, hogy egy átlagos képességű gyerekből szinte minden lehet, persze a fizikai adottságokat és képességeket nyilván nem lehet figyelmen kívül hagyni.
tegnapelőtt 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/38 A kérdező kommentje:

de ha ez meg van akkor mennyük el nyilt napra a saját kötségel

200km

És ha nem jön be neki kidobjuk a pénzt

Jó hogy elmegyünk nyilt napra de az nem olyan mint ha ott vagy és benne vagy?

Nem!!!

Meg nem azt az diákot hivják ami (problémás nem figyel oda)?

Hazaküldik ?

Nem!!

tegnapelőtt 20:29
 17/38 anonim ***** válasza:
97%
Ugye nem csak 200 km-re van iskola??????
tegnapelőtt 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
53%

Minden évben szerveznek Budapesten, a Hungexpon egy Educatio nevű börzét. Ide kijön (ha jól tudom) az összes magyarországi egyetem, általában szakonként külön standokkal.

Ez egy darab oda-vissza utat jelentene, és egy csomó lehetőség között nézhetne szét. Minden IS van, ami továbbtanulás, sőt azon is túl. Külföldi lehetőségek, diákmunkák, általános infók a felvételirendszerről, kolik... Plusz vicces kiegészítő programok, mint nyereményjátékok és egy rakat egyetemi sajátmárkás cucc (toll, füzet, tornazsák, kulacs stb) INGYEN (vagy pl valami kvízkérdésért cserébe). Van kajálási lehetőség (bár ez pénzbe kerül; lehet, jobb, ha otthonról visz) és amikor én voltam, ingyen csapoható limonádéis volt.

Szóval jó cucc, és mindenképpen megéri benézni. Regisztrációköteles, de ingyen van.

tegnapelőtt 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 anonim ***** válasza:
100%
Igazából végigolvasva a kérdezőt, mind tartalmilag, mind helyesírásilag, tényleg nem ő a legalkalmasabb személy, hogy pályaválasztási tanáccsal lásson el egy gyereket, még akkor sem, ha ő a szülője.
tegnapelőtt 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/38 babyboom567 ***** válasza:
94%
19-es, a kérdező erre teljesen alkalmatlan,és teljesen felesleges ezen rugózni, sajnos rövid időn belül a gyereke is,képzettség nélkül egy gyárban vagy közmunkán lesz.Mert ilyen háttérrel veszett nehéz kitörni.
tegnapelőtt 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!