Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom volt éretlen a szituban?

A lányom volt éretlen a szituban?

Figyelt kérdés
A lányom (17) megismerkedett egy férfivel (27 éves) még a nyári munka alatt. Elmesélte, hogy flörtölt (csók is volt) a pasival és a lányom áthívta magához aludni a szállásra. A lányomnak soha nem volt még kapcsolata. Nulla tapasztalat. Ő tényleg azt hitte a pasi is csak alvás miatt megy át. Természetesen egy 27 éves szexre gondolt egy ilyen felajánlás alatt. A lányom ezen komolyan meglepődött és nem értette a férfi miért lett ideges, miért érezte átvágásnak ezt. A férfi próbálkozott és a lányom elutasította, hogy aludni hívta és nem másért. Ezért nem akar most ismerkedni senkivel, mert milyenek a férfiak. Mi szülőként megértjük a férfit, mert ez egy felnőttnél egyértelmű szexet jelent és van férfi, aki sokkal rosszabbul reagálhatott volna. Tulajdonképpen hülyítette a pasit, majd elutasította. Szerinte csak mi látjuk úgy, hogy ez a férfi részéről érthető reakció volt. Mondtuk neki az ilyen szórakozással vigyázni kell, mert rosszul is elsülhet. Ki mit gondol erről?
szept. 25. 12:43
1 2 3 4 5
 41/45 anonim ***** válasza:
48%
Szerintem ez csak átmeneti, ha a nem erőszakoskodott, nem bántotta a lányt, akkor nem hinném, hogy ennyi elvette volna a kedvét hosszútávra.
szept. 25. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/45 anonim ***** válasza:
77%

Nekem volt egy ennél kevésbé egyértelmű félreértett helyzetem, máig nem értem, hogy értettek félre... 19 éves lány voltam, imádtam a finneket és a Forma 1-t. Úgy alakult, hogy a hungaroringi futamra egyedül mentem ki, mert a baráti társaságom megunta az előtte két napi rekkenő hőségben vergődést (szabadedzések, időmérő), én viszont nem akartam veszni hagyni a jegyet.

Egy finn, férfiakból és nőkből álló baráti társaság volt a közelemben a futamon. (Álló jegyünk volt, a mezőn ülhettünk bárhol).

Nekem baromi izgalmas volt, hogy húsvér finneket látok. Sokat finnül még nem tudtam, de angolul dumálni kezdtem egy 40 körüli finn pasassal, aki amúgy rendőr volt odahaza.

Az egész futamot végigdumáltuk, teljesen ártatlan témákról. A forma 1-ről, mesélt a velem egykorú fiáról, aki épp akkor volt sorkatonai szolgálaton. Ők söröztek, kínáltak, nem fogadtam el semmit tőlük.

A futam végén meg egyszer csak mondja, hogy de ő nem akar szexet, nem lesz szex.

Ekkor esett le, hogy azt hiszi, k*rva vagyok.

Iszonyat megalázó volt. Egy telt, abszolút nem kirívóan öltöző lány voltam. Bazinagy Kimi Räikkönen póló, hosszú farmer, 0 smink. Aztán csak azért, mert dumáltam vele ártatlan témákról, flörtről szó sem volt, mégis azt hitte, prosti vagyok, aki majd futam után el akarja vitetni magát vele egy körre...

Aztán persze elmondtam, hogy szó sincs ilyenről, valamit baromira félreértett, aztán gyorsan otthagytam őket a francba. 😀

Szóval ebből azt kellett volna leszűrnöm, ha nőként kedvesen beszélgetek egy idegennel egy sporteseményen általános dolgokról, akkor ne csodálkozzak, ha prostinak néznek. 😀

szept. 25. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/45 anonim ***** válasza:
28%

Hagyjuk már a pasi hibáztatását. A csaj egy ugyanolyam szűzcurva, mint az a phuntzee, amelyik olyan rövid szoknyát visel, hogy kilátszik a kagylóhúsa, de felháborodik, hogyha utána füttyögnek az utcán.

Aki vízbe ugrik, az vizes lesz.

szept. 25. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/45 anonim ***** válasza:
44%
A csaj 17 eves te nyomorek es ahogy latszik eretlen is egy picit. En ertem hogy neked onnantol mar ultra szexi hogy 12 eves kora ota menstrual de legalabb a 4 fal kozott hagyd a gusztustalan vagyaidat. Kerdezo remelem a lanyod nem gondolja meg magat, ki a banat akar a mai ferfiaktol barmit is...?
tegnapelőtt 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/45 anonim ***** válasza:
17%

Nem éretlen! 17 ÉVES!


Pont ilyenek, és max annyi van vele, hogy a sok szexorientált vén fsz még nem környékezte meg. Elhiheted, hogy már most tanult belőle, hisz kerüli a pasikat. Évekbe fog telni, mire talál valakit, aki magáért szereti, nem a lyukért, ami rajta van. ROHADT SZAR ebben a világban felnőni lányként, ahol már tiniként mindenki megdugna akkor is, ha szó sem volt szexről. NORMÁLIS, hogy csókolózik valakivel, áthívja magához és ott nem akar szexelni, csak mondjuk összebújni! A beteg fejetekben van ilyen. Nyilván én is tartanék attól, hogy szexre számítanak, de csak mert már van egy elítélő képem a férfiakról. Ennek a lánynak 17 évesen még nincs, erre most találkozott az első gyökérrel. Akinek amúgy tuti feltűnt, hogy tinilány, csak nem nagyon izgatta, lyuk-lyuk.

tegnapelőtt 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!