Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A lányom volt éretlen a szituban?

A lányom volt éretlen a szituban?

Figyelt kérdés
A lányom (17) megismerkedett egy férfivel (27 éves) még a nyári munka alatt. Elmesélte, hogy flörtölt (csók is volt) a pasival és a lányom áthívta magához aludni a szállásra. A lányomnak soha nem volt még kapcsolata. Nulla tapasztalat. Ő tényleg azt hitte a pasi is csak alvás miatt megy át. Természetesen egy 27 éves szexre gondolt egy ilyen felajánlás alatt. A lányom ezen komolyan meglepődött és nem értette a férfi miért lett ideges, miért érezte átvágásnak ezt. A férfi próbálkozott és a lányom elutasította, hogy aludni hívta és nem másért. Ezért nem akar most ismerkedni senkivel, mert milyenek a férfiak. Mi szülőként megértjük a férfit, mert ez egy felnőttnél egyértelmű szexet jelent és van férfi, aki sokkal rosszabbul reagálhatott volna. Tulajdonképpen hülyítette a pasit, majd elutasította. Szerinte csak mi látjuk úgy, hogy ez a férfi részéről érthető reakció volt. Mondtuk neki az ilyen szórakozással vigyázni kell, mert rosszul is elsülhet. Ki mit gondol erről?
szept. 25. 12:43
1 2 3 4 5
 11/45 anonim ***** válasza:
19%

32 vagyok.

Mikor 16 voltam már akkor is tisztában voltam azzal, hogy a fiúk nem csak aludni/filmezni akarnak :D

16 évesen vesztettem el, de nem ért váratlanul :D

szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/45 anonim ***** válasza:
45%
Nem a pasit védeném,basszus ha tudja hogy doákmunkás akkor kiskorú és ott rohadjon meg... az áthívást nem szabad egyértelművé tenni,de igen a lányotok nagyon baív volt. Nem árt neki egy felvilágosítás hogy egy sokkal idősebb pasi tőle csak AZT fogja akarni...
szept. 25. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/45 anonim ***** válasza:
92%

ha tudja hogy doákmunkás akkor kiskorú


Nem feltétlenül...

szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/45 anonim ***** válasza:
44%

11


Mikor 16 voltam, a téli vakációból egy erdei hétvégi házban töltött az osztály 3 napot. Osztályfőnök csak a második nap jött.

3 fiúval aludtam egy szobában egyedüli lányként, egyikkel még egy ágyon is, de egyik sem tett megjegyzéseket arra, hogy szex is lehetne ott. Pedig én direkt azért mentem oda, mert ott volt a kiszemeltem, s bár akkor még szerelmi ügyben lépni nem mertem, azért szerettem volna a közelében lenni.


19 évesen vesztettem el, most 23 vagyok.

szept. 25. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/45 anonim válasza:
68%

A lányod éretlen mivel nem 30 éves még, ez kérdés?


A lányod semmi rosszat nem tett, ha ő ennyire normális hogy ezt így képzelte el ismerkedés és alvás stb normális dolog.


Vannak felfogások a világban amik eltérnek egymástól, valószínűleg a lányod ezután óvatosabb lesz.


17 évesen nem lefeküdni hívta át? Ebben a világban? Komolyan? Ugye megdicsérted? Nem? Akkor siess!:)


Akinek pedig ezekre a szitukra felkészíteni kötelessége őt az te vagy és a feleséged, férjed.

szept. 25. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/45 anonim ***** válasza:
47%

Egy 17 éves az azért már tisztában van vele, hogy a fiúk és a lányok nem csak aludni szoktak éjszaka. Ha valaki felhív magához, abban kb minden esetben benne van a szexre való felhívás. Épeszű szülő ezt el is mondja a gyerekének olyan 14 éves kortól.

A lányod buta, mint a tök, a férfi meg idióta, aki nyilván örömmel bújt volna ágyába egy fiatal lánnyal.

szept. 25. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/45 anonim ***** válasza:
55%

Kicsit tapasztalatlan még a lány, de ez 17 évesen szerintem egyáltalán nem gond. Az viszont gáz, hogy egyrészt fingotok sincs, hogy mikor kivel alszik a még kiskorú lányotok, másrészt a férfinak adtok igazat a lányotokkal szemben. Nem azt mondom, hogy egy "ott alvás" miatt már be kell mutatni a férfit vagy nektek le kell csekkolni vagy bármi, de hogy egy ilyen alap infó sincs meg róla, hogy hány éves... Beszélgetni azért szoktatok a gyereketekkel?

Egy 27 évesnek meg lehet annyi esze, hogy 17 évesen még lehet szűz és nem biztos, hogy egyből szexet akar.

Én is aludtam ott fiúnál (mondjuk ő csak 18 éves volt), 17 éves, szűz lányként és csak petting volt, később lett belőle több. Mondjuk ezt érdemes egy kapcsolatban megbeszélni, hogy szűz vagy-e vagy sem, mielőtt áthívsz magadhoz valakit aludni, ezt azért mondjátok el a lányotoknak, ha nem tette meg. Ha viszont még mondta is a srácnak, akkor főleg nincs mire felháborodnia.

szept. 25. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/45 anonim ***** válasza:
74%
Azért Cuncuska nem kicsit volt naív.
szept. 25. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/45 A kérdező kommentje:
A lányunk nyomult rá és állítása szerint nem is kicsit. Egyértelműen nem komoly kapcsolati szándékkal történt. Elmesélte a sztorit részletesen, de nem nagyon volt tisztában azzal, ha ő így csinál, akkor a másik nem csak csókot akar.
szept. 25. 13:55
 20/45 A kérdező kommentje:
Eddig nem csinált ilyet, de ott felnőttekkel volt, akik tanácsolták neki, hogy nyomuljon, élvezze a nyarat.
szept. 25. 13:57
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!