Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Bölcsődék » Szeptembertől folytatjuk a...

Szeptembertől folytatjuk a bölcsit, mivel most fogja csak tölteni a 3-at. Szeretném, ha már bent aludna, mint a többi gyerek. A bölcsit szereti egyébként. Más nem volt hasonló szituban? Hogy viselte a gyermek a váltást?

Figyelt kérdés
aug. 1. 07:25
 1/6 anonim ***** válasza:
0%

Kérdés, hogy ő akarja-e. Őt kellene megkérdezni.


Ha igen, akkor egyszerűbb.

aug. 1. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
86%

Ez nem egy 3 éves kompetenciája eldönteni. Egy 3 éves nem fogja akarni…


Ha te nem drámázol rajta, akkor túl fog lendülni. Biztos megborítja kicsit, tehát több lesz a hiszti, kiborulás otthon, hogy a bölcsi által felgyülemlett feszkót ki tudja adni és ezáltal feldolgozza. Ebben kell majd támogatni.

aug. 1. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
23%

#2: senki nem írta, hogy ő dönt. Olvass vissza.

Arról írtam, hogy akkor könnyebben megy. Bűn megkérdezni egy gyerektől, hogy mit akar?


Ha nem akar, meg kell beszélni vele, fél-e valamitől stb.


És de, az én lányom kifejezetten szerette volna, ha ő is bent maradna aludni a többiekkel.

aug. 1. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
100%

nem értem,mi a váltás, eddig hogy volt? eddig nem aludt bent?

ne tedd fel neki ezt a kérdést, nem az ő kompetenciája eldönteni és nem is feltétlenül érti. döntsd el te magad, hogy akarod-e, hogy bent aludjon, és nyugodtan, higgadtan mondd el neki (MAJD amikor már csak pár nap lesz a bölcsiig, ne most, amikor még számára felfoghatatlan messzeségben van!), hogy bent fogsz aludni a többiekkel, a kis barátaiddal, és uzsonna után jövök érted. kész. nem kell ennek nagy feneket keríteni, de főleg magadban kell lerendezni, mert akkor tudod előtte is hitelesen képviselni, hogy ez jó lesz.

aug. 1. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
100%
Furán írtad le. Eddig nem aludt bent? Én mondtam az enyémnek mostantól bent alszol, kicsit hisztizett, aztán pár hét múlva már azt akarta minél később menjek, hogy délután is játszhasson.
aug. 1. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Otthonról dolgozom, ezért csak délig maradt eddig. De átköltöztúnk kicsit távolabb és így a sulis nagyot is és őt is egyszerre hoznank haza.
aug. 1. 12:12

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!