Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Ti mit tennétek ilyen szituban?

Ti mit tennétek ilyen szituban?

Figyelt kérdés

Megy haza az anyuka munkábol este 11 után és a 13 éves lánya be lenne zárkózva a fürdőszobába. Ezzel még annyira nem is lenne gáz,de a helységből egy nála vagy 15évvel idősebb pasival jönne ki,kissé kótyagos állapotban!! ?

A pasi bemutatkozik majd röhögve távozik. A lány sírva rohan a szobájába és elküldi az anyukát a fenébe,h "hogy lehet ilyen szemét,h pont most kellett hazamennie"

Megjegyzem mindig akkor megy haza munkábol délutános műszakból.

Elnézést a hibákért csak telefonról írok.



2015. júl. 14. 22:08
 1/10 anonim ***** válasza:
50%

Mi mit tennénk ilyen szituban?

De kinek a szerepébe kell beleélnünk magunk?

Te vagy a 13 éves lánya?

Mert ha igen, akkor nagyon-nagyon szégyellném magam amiért 13 évesen már szexelek és alkoholt fogyasztok.

2015. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
51%
Amennyiben gyanúm van, hogy a férfi "megrontotta" a lányomat úgy elvinném a gyereket nőgyógyászhoz ezt bizonyítandó és feljelenteném a fazont. Illetve előlről átgondolnám a lányommal való anya-gyerek viszonyom. Nehéz a kérdés de nálam a 13 évesnek ez nem fér bele messze sem.
2015. júl. 14. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Az anyuka szerepében!
2015. júl. 14. 22:30
 4/10 anonim ***** válasza:
70%

1. vagyok

Most olvasom normálisan, nem 15 éves a srác, hanem 15 évvel idősebb, az előbb félreértettem.

Hát így még durvább a történet.

Legelsőként a lányommal beszélgetnék, amúgy az is simán elképzelhető, hogy pár évvel idősebbnek hazudta magát a kislányod, bár ez akkor se mentség a férfinak.

A lány reakciójából ítélve talán nem történt meg az aktus, mert "bezavartál", de biztos ami biztos, én is elvinném nőgyógyászhoz.

Ha a férfi kilétére pedig fény derül, akkor nem ártana az apukának (vagy ha ilyen nincs, akkor egy határozottabb fellépésű férfirokonnak/ismerősnek) alaposan elbeszélgetni vele...legvégső esetben a rendőrség is szóba jöhet.

2015. júl. 14. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
55%

Hát nem engedtem volna elmenni a srácot!! Mit keres egy idegen nálatok este 11kor???

Ez elég komoly szitu, nem?

Nagyon gyorsan ülj le a lányoddal és azonnal vidd el nőgyógyászhoz! Ebből élettartig tartó trauma lehet.

2015. júl. 15. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Nem vagyok a gyerekverés híve, de én lehet, hogy adtam volna a lányomnak egy fülest. A férfit megkérdeztem volna, hogy tudja-e hány éves a lányom, majd felvilágosítottam volna, hogy ha még egyszer meglátom a lányom közelében feljelentem a rendőrségen. Aztán elgondolkoznék, hogy mit rontottam el a lányom nevelésében. Kicsit durva, hogy 13 évesen ilyet meg mer tenni és még neki áll feljebb. Biztos, hogy durva szankciók lennének büntetésből. Most kéne a sarkadra állni, ha nem akarsz nagyobb bajt. Ha ezt megmerte tenni a lányod, akkor nem sok tekintélyed lehet előtte.
2015. júl. 15. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
55%
Most csak én akadtam fent azon hogy a lányod le**sz amiért haza mersz menni a saját házadba?
2015. júl. 15. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%
Hogy mit csinálnék? hívnék egy embert aki vigyázz a 13 éves lányomra este 11ig..
2015. júl. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Hogy micsodaaaa???
2015. júl. 15. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
miért pont a fürdőszobában voltak? faggasd ki a lányod, ha a férfivel lefeküdt akkor jelentsd fel, még megteheted, ha 14 lesz már nem.
2015. júl. 17. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!