Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Valakinek szajherpesze volt a...

Valakinek szajherpesze volt a terhesseg alatt eloszor ? Okozott e valami problemat a babanal ? Tapasztalatokra lennek kivancsi aki mar atesett ilyen szituban

Figyelt kérdés
Nekem 10 hetesen jott ki eloszor eletembe a szamon...doki azt mondja nem okozhat semmi bajt viszont neten szinte csak az ellenkezojet irjak :( kentem aciclovir kremmel, el is mult .igaz hogy csak a nemi herpesz okoz problemat a magzatnal ?

#ajakherpesz #Soha nem volt
2020. okt. 22. 13:56
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Szia!


Nekem kb.2x volt az orromon herpesz én zoviraxot használtam. Azt hiszem azt nem ajánlott , de csak attól múlt el.

Januárban szültem, komplikáció mentes volt a terhessegem. Nem okozott bajt a babánál:)

2020. okt. 22. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszt :) neked is eloszor jott ki eletedben a terhesseged alatt ?
2020. okt. 22. 14:42
 3/4 anonim ***** válasza:
Nem, előtte egyszer volt már évekkel ezelőtt tini koromban. Aztán terhesség alatt 2x, azóta nincs megint :)
2020. okt. 22. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
ah ertem....akkor az mas....En ugy hallottam h akinek eloszor jon ki eleteben es pont a terhesseg alatt akkor veszelyes ...de a te eseted mas! azert koszonom
2020. okt. 22. 14:51

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!