Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e várandós ebben az...

Lehetek-e várandós ebben az érdekes szituban?

Figyelt kérdés

Ciklus 13. napján együtt voltunk a férjemmel. Fogant is baba, volt 2 pozi teszt, de ez csak kémiai terhesség volt. Vérvételes hcg 2 alatti és vérzéssel el is ment a baba.

Viszont ugyanezen ciklus 24. napján is együtt voltunk a férjemmel. Onnan számolva most vagyok a 14.napon. Létezhet, hogy ebből is fogant baba?

Azért feltételezem, mert rosszul vagyok: hányinger, gyengeség.


szept. 13. 18:14
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
55%
Teszt
szept. 13. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
89%
Létezhet, de egy tünet nem alapozza meg.
szept. 13. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
95%
Szinte kizárt. Mikor véreztél ?
szept. 13. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
92%

Kizárt. Egy ciklusban egyszer van peteérés....ott megfogant valaki, majd kémiai terhességed lehetett a pozi teszt miatt....tehát megjött a mensid.


A 24.ciklusnapon szexeltetek ott nincs ovu, hisz pár nappal később pozi volt a teszted amiből végül mensi lett.



Ne haragúdj, de hogy jött ez a gondolat? XD


Ovu után nincs több ovu. Az egy bekapcs gomb, onnantól teljesen más hormonok dolgoznak mensiig. Nem tudsz kétszer teherbe esni és még menstruálni is közte. Bocsi, de hány éves vagy?

szept. 13. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
89%

4-es vagyok, lehet én értettem félre valamit, de azt írta a kérdező, hogy egy azon cikluson belül....

Számomra ez azt jelenti, hogy 13. Napi együttlétből ciklus végén pozi lett a tesztje, de 24. Ciklusnap is együtt voltak, abból lehet e még terhes?.... de közben ugye menstruált egyet a pozi hcg teszt után.

szept. 13. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
0%

Lehet. én így estem teherbe, mensi előtt egy nappal.

De!

12 év után akkor hagytam abba a fogamzásgátlót,ami nagyon be tud kavarni.

Az orvos mondta, hogy ritkán előfordul dupla tüszőrepedés. Mikor volt a második, azt nem tudni.

szept. 13. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

4hét+5. napon véreztem, 4.hét+6 napon még halvány pozi volt a teszt. 5+1 napon már negatív. Orvos látott, azt mondta vastag a méhnyálkahártya, ez a terhesség jele, de a vérzés nem jó, majd 5+3 napon hcg 2 alatti. Tehát nincs terhesség.


És nem vagyok idióta, de látott már a világ furcsa dolgokat. Emiatt érdeklődtem... mert furán rosszul érzem magam, de ez lehet kémiai terhesség lenyomata is, mert idő mire a szervezet visszaáll a normál kerékvágásba.

Gondolom itt nők válaszolnak, legyünk már egymás felé tisztelettel.

szept. 13. 18:26
 8/20 A kérdező kommentje:
A többieknek köszönöm a normális, kedves választ. :)
szept. 13. 18:27
 9/20 anonim ***** válasza:
85%

A dupla tüszőrepedés nem egy héttel később történik....hanem az LH csúcs váltja ki ami után 24 órán belül van tüszőrepedés... mondjuk első órában reped egy, és mivel még tart a hormon hatása, 23 órával később még egy.


Ciklus végén akkor van ovu, ha korábban nem sikerült neki....LH csúcs lehet többször, próbálkozik a szervezet, de ovu csak egyszer lesz, utána nem lesz újra lh csúcs.

szept. 13. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem a 14 nap még túl korai, hogy ilyen erős tüneteid legyenek.
szept. 13. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!