Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Az Apc rezisztenciám értéke...

Az Apc rezisztenciám értéke 1.41 lett jót jelent vagy sem? Valaki tudná a választ 15 hetes terhes vagyok ..

Figyelt kérdés

szept. 3. 18:49
 1/7 anonim ***** válasza:

A leleten nincs feltűntetve referencia tartomány?


Miért kellett elvégeztetni? Volt már trombózisod?


Szerintem kicsit alacsony,de azt nem tudjuk az intézmény, ahol készült ,mit tart normálisnak.

szept. 3. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
1,8 alatt szar
szept. 3. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Mi a francnak néznek terhesen apc rezisztenciát? Terhesen tök más az egész véralvadás, terhesség alatt a funkcionális szűrőtesztek nem alkalmasak thrombophilia szűrésre. Ki küldött el és mégis minek?
szept. 3. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

1es anonim

Megjegyzésbe annyit irtak

Ráta <2.0

Tartomán, nincs megadva

És nem volt még trombózisom.

Mindenféle vizsgálatot csinálnak mert veszélyeztetett vagyok, volt már egy vetélésem 7 hetesen.nemtudom hogy emiatt lehet e

szept. 3. 19:35
 5/7 A kérdező kommentje:

3as anonim.

Fogalmam sincs miért küldtek el

Énis ezeket olvastam hogy ilyenkor tök másak az értékek..

Volt is sokféle a labor leletemen ami vagy alacsony vagy magas de ezek a terhesség alatt változnak is...

szept. 3. 19:36
 6/7 anonim ***** válasza:
Hát aki elküldött, az nem igazán van képben, úgy tűnik.
szept. 3. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

6os anonim

A terhesgondozáson kaptam rengeteg beutalót a laborba még a hölgy rá is csodálkozott minek ennyi minden..hát nemtudom hogy ne e a vetélés miatt van..fogalmam nincs..de remélem jó az értékem...és aggodalomra semmi okom...

Köszönöm a válaszokat...eddig is..

szept. 3. 19:57

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!