Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Lehetek-e várandós ebben az...

Lehetek-e várandós ebben az érdekes szituban?

Figyelt kérdés

Ciklus 13. napján együtt voltunk a férjemmel. Fogant is baba, volt 2 pozi teszt, de ez csak kémiai terhesség volt. Vérvételes hcg 2 alatti és vérzéssel el is ment a baba.

Viszont ugyanezen ciklus 24. napján is együtt voltunk a férjemmel. Onnan számolva most vagyok a 14.napon. Létezhet, hogy ebből is fogant baba?

Azért feltételezem, mert rosszul vagyok: hányinger, gyengeség.


szept. 13. 18:14
1 2
 11/20 A kérdező kommentje:
Köszi, akkor csak valószínű a kémiai terhesség "utózöngéje" és majd helyre áll a rendszer.
szept. 13. 18:31
 12/20 anonim ***** válasza:
100%

Bocsánat, nem akartam tahó lenni, és lehet csak nagyon fáradt vagyok, de annyira értelmetlenül írtad le.


A kérdésben olyan volt, mintha mensi után azt hinnéd, hogy újra terhes lehetsz egy előző ciklusból.



Most viszont szépen leírtad mi volt a helyzet, így egyből másképp hangzik, bár továbbra sem lehetsz kétszer terhes, sajnos, ha a pozitív teszt után a hcg szinted végúl 2 alatti lett, akkor nem lehetsz pár nap múlva ismét terhes. A kémiai terhesség is produkálhat még egy hétig vármit, de ilyen alacsony hcg-vel inkább a közelgő vérzésed miatt vagy vacakul.


Azt sajnálom, hogy így alakult, mielőbbi sikert nektek.

szept. 13. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 A kérdező kommentje:
Köszönjük! :)
szept. 13. 18:47
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Egy hét múlva tesztelj újra, addigra kiderül, hogy az elözö esetböl maradt valami hormon, vagy tényleg terhes lehetsz
szept. 13. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
100%

Sajnálom kérdező :(

Nekem is nemrég volt kémiaim, tudom, milyen érzés :(


Bocsi, lehet én is fáradt vagyok, de a számokat még mindig nem értem. Hányadik napon lett pozitív a terhességi teszt, 28. napon? Végül hányadik napon kezdődött a vérzés, 30. ciklusnapon? És most hányadik ciklusnap van attól számítva, 10. napon?


Lehetséges, hogy most lesz megint ovulációd, már a következő ciklusban, és azt érzed.

szept. 13. 19:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
91%
Már bocs, de valószínűleg azt a pozitív tesztet is csak benézted, ha a vérből sem lehetett kimutatni a normálisnál(!) kicsit is magasabb hcg szintet...
szept. 13. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 A kérdező kommentje:

15/16-os válaszadó: igen, most lenne kb lassan ovu, lehet ezt érzem valóban.


16/16-os válaszadó: nem néztem be, orvos is igazolta, hogy volt itt valami. Uh-n látszódott a "terhesség jele" - így fogalmazott.

szept. 13. 21:48
 18/20 anonim ***** válasza:
100%

"Uh-n látszódott a "terhesség jele" - így fogalmazott."

Na ilyet biztos nem mondott.

A vastag nyálkahártya ugyanis épp annyira terhesség, mint közelgő mensi jele. Mást meg nem láthatott. A vérteszted pedig mondhatni csont negatív terhességre.

szept. 13. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
87%
Nem tudom mi hangzik lehetetlennek, 16. Kiürül a hcg, utána 1-2 napon belül a progeszteron szint is leesik, és megjön a menstruáció. Nem kellett benéznie a tesztet. A kémiai terhességeknél ez a forgatókönyv, legalábbis ha nem maga a progeszteron kevés, mert akkor nyilván előbb leválhat a nyálkahártya, mint hogy ne lenne hcg a vérben. Nem olyan nagy rejtély ez.
szept. 13. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
De ugyanarról a ciklusról írsz?
szept. 14. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!