Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednétek...

Hány éves kortól engednétek lányotoknak, hogy szerelmi kapcsolata legyen és bejáratos legyen hozzátok a fiú?

Figyelt kérdés
13 éves lányról van szó, aki már követelne, hogy a fiút engedjék ott aludni náluk a lány szülei.

ma 09:16
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
39%
Szerelmi kapcsolata 15 évesen lett és 6 hónap után aludt nálunk először a fiú, de külön szobában.
ma 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
35%
Csak 18 éveskortál!
ma 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
93%

Hogy kapcsolata van az engem nem érdekel azon kívül, hogy hány éves a barátja. Felhívnám a figyelmet a védekezésre aztán kész.


Viszont nálunk alvással még várnék és ő sem aludhatna ott. Persze nappal eljöhet és nappal mehetne ő is hozzá.

ma 09:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
98%

Lánytól függ, de azért 13 évesen még semmiképpen sem aludhatna nálunk a fiú. Főleg ha még követelőzik is. 13 évesen lehet fiúja, elviszem őket szívesen moziba, mehetnek fagyizni, pizzázni együtt, ilyesmi, de amúgy ezen túlmenően bármi máshoz még kicsi egy 13 éves szerintem. Én legalábbis semmiképpen sem támogatnék semmit, ami ezen túlmutat.

14-15 éves kortól kezdve már nem zavarna, ha van szerelmi kapcsolata, napközben ott van nálunk néha a fiú, de ottalvósra 17 éves kor alatt biztos nem engedném sem őt elmenni, sem a fiút hozzánk.

ma 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
90%

Az elmélet nekem is megvolt, aztán 15 évesen lett a lányomnak egy barátja :)

Teljesen normális a fiú, kb. 2 hónap után hozta haza bemutatni, azóta is, már 1 éve együtt vannak, és semmi rosszat nem tudok mondani.

Mindkét gyerek megbízható, már a fiú szüleit is ismerjük, így közösen úgy döntöttünk, hogy semmilyen ésszerű indok nincs, ami miatt tiltani kellene őket egymástól, alhatnak egymásnál (de nem együtt), eddig nem éltek vissza a bizalmunkkal.

Ész nélkül tiltani a legrosszabb.

ma 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
87%
4 éves a lányom, szóval még odébb van, de én szerintem olyan 15-16 éves korától engedném. Ha az apját kérdezed, ő meg olyan 30-tól. :D
ma 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
74%
Nem igazán értem ezt, hogy egymásnál aludhatnak, de egy szobában nem... Mintha nappal nem lehetne kefélni.
ma 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
95%
13 évesen persze barátkozzon, de ott alvásról szó sem lehet!
ma 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
30%
Szex is kizárt!
ma 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
31%
Biztos hogy nem aludhatna itt a barátja. Akiről egyébként 15 éves kora előtt ne is álmodjon. Szex majd ha betöltötte a felnőtt kort.
ma 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!