Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Hány éves kortól engednétek...

Hány éves kortól engednétek lányotoknak, hogy szerelmi kapcsolata legyen és bejáratos legyen hozzátok a fiú?

Figyelt kérdés
13 éves lányról van szó, aki már követelne, hogy a fiút engedjék ott aludni náluk a lány szülei.

ma 09:16
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
44%
Jézusom, szülőként azt hiszitek a ti kedvetekért nem fognak szexelni a gyerekeitek x éves korukig? Ti nem voltatok tinik, ugye... Remélem megmondjátok azt is, hogy 18 éves korukig milyen színű bugyit vegyenek fel.
ma 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
43%
Bocsi, voltam tini, mint itt mindannyian! Nekem se engedték, hogy össze-vissza szexelgessek, főleg nem 13 évesen! 18 múltam, mikor elvesztettemm a szüzességem és nem maradtam le semmiről. Aki túl korán kezdi, hamar kiég, egyébként 13 évesen lelkileg abszolut éretlenek a gyerekek erre. Szülőként felelős vagyok a gyerekemért, had döntsem már el, nekem mi fér bele és mi nem!
ma 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
27%
15-16 éves kora előtt biztos nem alhatna itt a barátja, és nem a szex megakadályozása miatt, nincsenek illúzióim, 2 kamasz megoldja, ha akarja. Hanem azért, mert mindennek eljön az ideje, hetedikes kislányként nem a komoly kapcsolaté van még itt. Ha most itt alszik, mi a következő? 15 évesen összeköltöznek? 18 évesen meg gyereket vállalnak, mert ideje továbblépni? Nem kell ezt a felnőtté válást siettetni.
ma 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 anonim ***** válasza:
69%
Nem(csak) rajtad fog múlni, mint szülőn, hogy a gyereked mit csinál. Nyilván a 13 rohadt korai, de ha akarják úgyis megoldják. Inkább legyenek alaposan felvilágosítva a védekezés fontosságáról és a lelki oldalról is. Viszont egy 16 évest már semennyire nem korlátoznék, a legtöbbünk abban a korban már él nemi életet.
ma 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/22 anonim ***** válasza:
40%
Ilyen alapon legyenek felvilágosítva a cigi-pia-drog káros hatásairól, aztán ha akarják úgy is megoldják? Szánalmas, igenis egy 13 éves gyerek ne szexeljen még!
ma 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
41%

"Jézusom, szülőként azt hiszitek a ti kedvetekért nem fognak szexelni a gyerekeitek x éves korukig? Ti nem voltatok tinik, ugye... Remélem megmondjátok azt is, hogy 18 éves korukig milyen színű bugyit vegyenek fel"


Voltam tini, de ettől még ringyó nem. Ahogy a lányom sem az. Vannak olyan családok, ahol még fontos az erkölcs

ma 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
83%

Alapjáraton 16, de csak iskolaszünetben/hosszú hétvégén.

Viszont nem mindegy hogy 1 hete vagy 4 hónapja járnak együtt.

ma 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 anonim ***** válasza:
56%
13 évesen röhögjetek ki, de én még legóztam, fiúkon abszolut nem járt az eszem, szexen meg pláne! Hova sietni! Max álmodozzon csak még a fiúkról, de ennyi! Míg le nem érettségiztem, hozzám nem jöhetett fiú aludni.
ma 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/22 anonim ***** válasza:
0%

"Mintha nappal nem lehetne kefélni."


A különbség, hogy nappal nem kell hallgatnom.

Az én magyarázatom pont az lesz arra, hogy miért ne aludjon itt, hogy dugni nappal is lehet, éjjel meg aludjon mindenki a saját ágyában.

Nem kell azzal menőzni, hogy felnőtteset játszunk a gyerekszobában.

ma 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
63%
Atya ég! Egyesek szerint tényleg normális dolog, hogy 13 éves gyerek szexel? Hát még bőven ráérnek, van ezernyi más nekik való elfoglaltság: lehet társasozni, sportolni, tanulni, sétálni és beszélgetni, de én biztos nem engedném szexelni se éjjel, se nappal.
ma 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!