Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerek táskájában találtam...

A gyerek táskájában találtam egy óvszert mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kivittem az iskolatáskáját mosni, és zsebelés közben találtam egy felbontott doboz óvszert (nem hiányzott belőle egy sem). Most pár napig nincs itthon, szóval vissza tudtam tenni feltűnés nélkül, de nem tudom, hogy ha hazaér, leszidjam-e, hogy nem szólt, hogy van barátnője (már ha van), vagy mit tegyek?
júl. 23. 23:23
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
87%

16 éves koromban szexuális felvilágosításon kaptak a fiúk 1-1 doboz óvszert (3db-ost).

Szóval simán kaphatta a suliban csak elfelejtette. Felbontotta,megnézte.


Rakd le a szobájában és ha akar róla beszélni úgyis felhozza.

júl. 24. 06:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj neki,hogy nem füves cigit találtál a táskájában,vagy smirnoff vodkát a ruhás szekrényében.
júl. 24. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%
Örülj, hogy van ennyi esue.Ne szólj semmit neki.
júl. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
Lehet csak játéknak vette, mondjuk vizes lufikat dobálni. :D
júl. 24. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 A kérdező kommentje:

Ma jött haza kicsit előbb, mint ahogy tervezte, és kiderült, hogy azért vette, mert nyaralni ment az osztálytársaival. Elmondása szerint az egyik lányra túlságosan is odafigyelnek a szülei, ezért a lányok kitalálták, hogy azt mondják, csak 3 lány megy, a fiúk pedig azt, hogy 5 fiú, így mindenki falaz a lánynak *. Ha véletlenül lefekszenek [azzal a szándékkal], akkor ne legyen gond, csak lejárt, oszt azértnem vitte el.

*[Ameddig nem jött haza addig én úgy tudtam, hogy csak a 4 havejával megy.]


Ui.:nem szóltam neki, hogy láttam, jobb volt ez így, hogy ő mondta el.

júl. 24. 17:37
 16/17 A kérdező kommentje:
Van 1-2 hiba csak most vettem észre...
júl. 24. 17:40
 17/17 anonim ***** válasza:
100%
Hát ezt a beszélgetést valahogy nem tudom elképzelni. Haza ment és közölte hogy hello anya amúgy csajok is voltak a kiránduláson jaa és még szexelni is akartam csak le volt járva az óvszer? 🤔 Kicsit érdekes hogy magától ezeket így elmondta egy 16éves fiú.
júl. 26. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!