Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » A gyerek táskájában találtam...

A gyerek táskájában találtam egy óvszert mit csináljak?

Figyelt kérdés
Kivittem az iskolatáskáját mosni, és zsebelés közben találtam egy felbontott doboz óvszert (nem hiányzott belőle egy sem). Most pár napig nincs itthon, szóval vissza tudtam tenni feltűnés nélkül, de nem tudom, hogy ha hazaér, leszidjam-e, hogy nem szólt, hogy van barátnője (már ha van), vagy mit tegyek?
júl. 23. 23:23
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
100%
Attól függ, hogy hány éves. 16 felett szerintem már magánügy.
júl. 23. 23:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
98%

Le ne szidd. Okos, hiszen védekezik, ha csinálja már. Ha nem, akkor pedig eszébe jutott legalább. Ha most lecseszed ezért, akkor egy életre eltávolodik tőled.

Esetleg csendesen, négyszemközt és nyugodt hangvétellel mond el neki, hogy véletlen megtaláltad, nincs semmi gond, örülsz hogy eszébe jutott a védekezés mert ez felelősségteljes emberre vall.

Ha kérdése van hozzád fordulhat, de nem kell semmit elkapkodni.

Ennyi.

júl. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
92%
nem mindegy hogy 14 éves vagy 17. azért azt leírhatnád.
júl. 23. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
96%
Óvszer nem jelent semmit. Kaphatta a védőnőtől, vehette valami haver, vehette csak magának vagy csak ilyen "hátha kell"
júl. 24. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
89%

Elég baj, hogy a leszidás egyáltalán eszedbe jutott.

Tedd vissza, ne szólj neki, és máskor ne kotorássz a táskájában.

Iskolás koromban soha nem mosták ki (nem mostam ki) a táskámat. Hagyd békén a táskáját - és a gyerekedet is.

júl. 24. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Nálunk adtak a gimiben anno, felvilágosítás után. Talán többször is volt ilyen.
júl. 24. 02:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Igaza van szerintem mindenkinek. Én is hibás vagyok egy kicsit, túlreagálhattam, és tényleg kiírhattam volna, hogy 16 éves...


Az 5. válaszolónak üzenem, hogy a 3 gyerekem közül ő a legnagyobb, szóval szülői szemmel nem vagyok nagyon tapasztalt.


Különben ő kért meg, hogy mossam ki, mert a múltkor összesarazta (elcsúszott az udvaron) és nem vettem észre, hogy csupa sár.

júl. 24. 04:30
 8/17 anonim ***** válasza:
94%
Szerintem ne foglalkozz vele, majd mondja, ha van barátnője. Fiatalkoromban pl. én is vettem óvszert azért, hogy kipróbáljam, hogyan kell felvenni, de nem volt még barátnőm sem. 38/F
júl. 24. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
17%

Ha unokázni akarsz, akkor szúrd ki!!!

🤪

júl. 24. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Jobb mint ha egy doboz cigit találtál volna....
júl. 24. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!