Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Miért van ennyi gyerek az...

Miért van ennyi gyerek az utcán/plázákban, szülöi felügyelet nélkül ? "Koldulnak", és ezt csak tegnap 2 millió külföldi látta.

Figyelt kérdés

https://www.youtube.com/watch?v=VxDubYjDux8&t=1460s

És totál leégetik a magyarokat. És ezt már 2M+ ember látta (nézők többsége persze nem is magyar). Jó kis országimázs.


Ennyi idősen én a Kömal matek feladatait oldottam meg nyaranta, 1992-től kronológikusan visszafelé. 2 hetet meg nyaranta matektáborban voltam.


Sokaknál az angol nyelvtudás teljes hiánya is lehangoló.


júl. 17. 06:45
 1/3 anonim ***** válasza:
95%

Ha nezted a livet akkor kb max 5 magyar ember volt, aki valoban magyar a tobbi kb mind bevandorlo volt. Ezek nem igazi magyarok.

A masik meg nem hiszem leegetik a magyarokat mert, aki Speedet nezi azon a szinten is van, hogy tok mind1 mennyire gaz vagy sem. Szoval errol ennyit.

júl. 17. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Persze te nyáron matekpéldákat

Jól van

Nem azt mondom, hogy ez a srác színvonal, mert nem az, de azért álszentek se legyünk

júl. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%
Amikor te ennyi idős voltál, mindenki más is Kömalos feladatokat oldogatott meg nyári szünetben? Na ugye, hogy nem.
júl. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!