Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Szülők ti mennyi idő után...

Szülők ti mennyi idő után találkoztatok a gyerek szerelmének szüleivel?

Figyelt kérdés

Tini lányom (16) több mint fél éve találkozgat egy fiúval. Jár a fiú hozzánk elég sokat, a lányom is jár a fiúhoz. Most nyári szünetben napok szintű a találkozás. Mi szívesen látjuk a fiút és a lányomat is kedvesen fogadja a fiú anyukája, tesója. Mi vittük már a fiút magunkkal koncertre, a fiú szülei pedig(elváltak) de anyuka vitte már őket sétálni kajalni hétvégén más városba, apa meg hétvégére magához elhivta őket.

A kérdés: kellene/illene megismerkednünk anyukáknak? Nem nagy dologra gondolok csak egy kávéra vagy limonadera össze ülni ilyesmi. Mégiscsak ott van náluk a lányom sokat.

Vagy mikor kell az ilyesmit ? Nyilván nem tudom meddig lesznek együtt meg nem is akarom hogy túl gondolja egyik se. Nomeg itt a nyár kitudja szeptemberre mi lesz.



#Találkozás a másik szulovel
júl. 12. 15:32
 1/10 anonim ***** válasza:
53%
Én inkább meghívnám a fiút és a családját is mondjuk egy közelgő családi eseményre, de össze ülni vele kávézni szerintem kicsit direkt és “felesleges”, hiszen “csak” tini szerelem, nem esküvő előtt állnak, hogy mindannyian egy család lesztek hamarosan.
júl. 12. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
82%

Egyes, hűha, lehet én vagyok rosszul összerakva, de egy családi esemény sokkal komolyabb, mint egy kávézós délután... :D

Anyámék sosem ismerkedtek össze senkivel. Anyósomékat akkor látták először, amikor bő 1 év után összeköltöztünk, és véletlenül egyszerre ugrottak be hozzánk valamiért.

Kérdező, én ebbe nem fektetnék energiát. Ha véletlenül összefuttok, mert mondjuk te átviszed a gyereket kocsival hozzájuk, akkor beszélgethettek, de nem szerveznék rá semmit egy pár hónapos tiniszerelemre.

júl. 12. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
81%

Szerintem ez szörnyen gáz lenne a tiniknek.

Mi 2 éve jártunk a férjemmel és 22 évesek voltunk, amikor a szüleink találkoztak, akkor se ilyen direktbe szervezett programon, hanem értem eljöttem, mert arra jártak és akkor a párom szülei behívták őket egy kávéra. Így is tök kellemetlen volt.


(Sőt én azóta se szeretem az olyan családi eseményeket, ahol mindkettőnk szülei ott vannak. Nem tudom miért, de valahogy nem jó.)

júl. 12. 16:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
63%

Én nem eröltetném. Én pl még nem tartok itt, 3 és 5 évesek a gyerekeim.

De nekem pl anyám egyik "anyósomat" sem ismerte. Volt olyan pasim is, akivel 2 évig együtt voltam, és pl vele sem találkoztak.


Most 32 vagyok, 7éve élek a férjemmel, már 4 éve házasok vagyunk, 2 gyerekünk van. Ennek ellenére a szüleink sosem találkoztak egymással. Nem is hiányzik senkinek.

júl. 12. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
30%
Még nem találkoztam velük.21 éves a lányom, 23 a párja, együtt vannak majdnem egy éve, kb azóta itt is lakik nálunk a srác.
júl. 12. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
64%
Én nem erőltetném. A kamaszkori nagy szerelmem szüleivel sose találkoztak az én szüleim, nem is volt téma egyik oldalról sem, hogy kellene, kicsit én se értem, mire fel akarjátok ti ezt, de oké. :D később volt egy másik komoly kapcsolatom a férjem előtt, és vele is csak azért ismerték egymást a szüleink, mert alapból ismerték egymást. A férjem szülei meg az esküvőn látták egymást először az én szüleimmel, nem is nagyon beszéltek, azóta se találkoztak.
júl. 12. 16:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
0%

Én sem értem minek kell ilyen találkozókat szervezni. És ha az igazi előtt lesz vagy 20 kapcsolata, akkor mindegyikkel találkozni akarsz? Ez nekem nagyon fura.

A szüleim apósommal akkor találkoztak, amikor a (most már) férjemmel összeköltöztem, anyósommal meg az esküvőnkön.

A tesóm szüleivel is eljegyzési partin találkoztak.

Egyik exem szüleivel nem is találkoztak soha. A másik exemnek meg alapból ismerték az anyját. (Több kapcsolatom nem volt.)

Én biztosan nem szervezek majd ilyen találkozókat. Majd ha komoly lesz a kapcsolat, akkor nagyobb családi összejövetelen/esküvőn találkozunk.

júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
81%

Teljesen felesleges, ez nem életreszóló komoly kapcsolat, vszeg összeköltözés sem lesz belőle, nemhogy valami több.


Ha összefuttok, akkor összefuttok, amúgy meg nem kell erőltetni.

júl. 12. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
80%
Ha a fiú úgy dönt bemutatna titeket a családjának. Ha maguktól nem akarják a gyerekek nem kell direktbe találkozzatok.
júl. 12. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
78%
14 evesen jottunk ossze, szulok akkor talalkoztak mikor 22 evesen osszehazasodtunk.😆
júl. 13. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!