Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha megtudnáto...

Mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy a 14 éves lányotok szexelt valakivel?

Figyelt kérdés
júl. 5. 18:32
1 2 3 4 5
 21/42 anonim ***** válasza:
86%
Hát én kiakadnék. Lehet itt jönni az új világgal meg korán érő dolgokkal, de én 92-es születésű vagyok mégis full kiakadnék. Persze nem mutatnám, nem ordibálnék, sőt, próbàlnám higgadgan kezelni, kihozni a helyzetből a "legjobbat", de mint anya megviselne, kudarcként élném meg a nevelést. 17 évesen vesztettem el és utólag még ígyis azt gondolom fingom nem volt róla mit csinálok....nem is volt jó, csak meg akartam felelni.
júl. 5. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/42 anonim ***** válasza:
65%
Baromira kiakadnek. Ez nem normális, akármennyire magyarázzák sokan, hogy az. Én olyan 17nél huznam meg a minimum határt mindkét nemnek.
júl. 5. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/42 anonim ***** válasza:
71%

A párom 16 én 14 voltam amikor elvesztettük (egymással). 4 évig voltunk együtt és egyikünk szülei sem dramatizálták túl a helyzetet szerencsére. Mindketten tudtuk mit csinálunk, mit akarunk.

Le lehet pontozni de egy 14 éves gyerek nemileg érett, így igenis van szexuális vágya.

júl. 6. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/42 anonim ***** válasza:
17%
Elásnám magam a szégyentől
júl. 6. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/42 anonim ***** válasza:
64%

Miert ti amugy hany evesen szexeltetek eloszor?

En 14, szoval egy budos szavam nem lehetne ra. Es a gyerekem megfelelo felvilagositast fog kapni mire eljut idaig.

Azert azt sem kene elfelejteni, a testben levo dolgok is eros valtozasokon mentek keresztul az utobbi evekben.

8-9 evesek mar menstrualnak. Hamarabb ernek a hormonok.

júl. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/42 anonim ***** válasza:
46%

Magyarországon 14 év a beleegyezési kor tehát a szülőnek "semmi köze" hogy kivel vagy hogy csinálja. Az már más kérdés hogy ez a jog.

14 évesen már elindulnak a hormonok és a kíváncsiság.

Ha megfelelő körülmények között történt és nem trendiségből akkor semmi gond vele. Bár biztos hogyha később csinálja akkor jobban meg tudja élni, vagy ha egy normális jóval idősebb férfival aki figyel rá.

Egyetlen kérdés hogy neki milyen élmény volt. Mert maga a szex az első alkalom nem jelent semmit. Lesz még 46 partnere és úgy kb 5000x életében.

Ha rossz élmény volt akkor pedig még kell beszélni vele hogy nem minden pasi ilyen és hogy nagyobb korában jobb lesz főleg ha olyannal csinálja aki igazán szereti és figyel rá

júl. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/42 anonim ***** válasza:
80%
24, hiába mentruál, agyilag és lelkileg egy 14 éves éretlen.
júl. 6. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/42 anonim ***** válasza:
73%
25# én 18 évesen szexeltem először, sot, már közelebb voltam a 19hez! És 26 leszek idén, nem vagyok öreg, mielőtt ezzel jönnél, csak tudod, erkölcs is létezik a világon. 🤷 Attól, hogy egy lány csinos, meg tetszik sok mindenkinek, nem muszáj kvázi gyerekként szexelni, mert ez atomgaz, barhogy magyarazgatjatok. Nálam is próbálkoztak korábban is, mégis tartottam magam egy normális korig (pedig agyilag is mindig sokkal érettebb voltam a koromnal), és erre büszke vagyok.
júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/42 anonim ***** válasza:
36%
26os oké de akkor a szülőnek akkor se legyen köze hozzá ha a kislány felcsinálódik, vagy gyógyszert esetleg óvszert kell venni neki.
júl. 6. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/42 anonim ***** válasza:
32%

#29 azért ez elég rossz hozzáállás. Óvszert pl jobban jár ha vesz a szülő illetve a felvilágosítás is falat lenne.

Ahogy írtam ez a jogszabály, nem azt hogy ez teljesen jó vagy helyes. Megfelelő iskola felvilágosítással és szülői kapcsolattal nem lenne akkora gond a 14 éves némi élet.

Én is mindenképp későbbre legalább 16 évre tenném.

júl. 6. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!