Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha megtudnáto...

Mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy a 14 éves lányotok szexelt valakivel?

Figyelt kérdés
júl. 5. 18:32
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
79%
Azt mondanám neki: kicsit korán kezdted, de ha védekeztetek, akkor a te dolgod.
júl. 5. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
78%
Ez így önmagában nem probléma, de lehetne olyan körülmény, ami miatt esetleg lenne kifogásoma dologgal szemben. De úgy nevelem, hogy ezeket a körülményeket elkerüljük.
júl. 5. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
23%
Én csalódnék benne hogy ennyire ösztönlény és nem bír a lába közével. Én azt hittem sikerült értelmes gyereket nevelnem de ezek szerint nem.
júl. 5. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
30%

Keresném,hol volt a hiba a nevelésében, hogy nem várt legalább 17-18 éves koráig.


Gyerekként nem kell szexelnie. Ráér felnőtt korában.


Ráadásul ki az,aki lefekszik egy gyerekkel??

júl. 5. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
26%
#1 ne haragudj de én ezt nem hiszem el. Elméletben lehet, hogy így gondolod (vagy csak azért írtad , mert itt ez a szokás vagy azt higyjék itt a jónépek, hogy milyen laza szülő vagy) de el se tudom képzelni, hogy egy 14 évesnek azt mondod, hogy "a te dolgod kivel szexelsz, még ha védekezel is".
júl. 5. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
28%
Mielőtt vagy miután kihoztam az apját a fogdából? :D
júl. 5. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
67%

"de el se tudom képzelni"

. És amit Te nem tudsz elképzelni, az nincs is...


Azért arra kíváncsi lennék, hogy egy 14 éves miért lesz ösztönlény attól, hogy szexel, míg egy felnőtt miért nem.


Ja, és hogy ki fekszik le egy "gyerekkel"? Pl. egy másik "gyerek"...

júl. 5. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
89%

Még elég élénken él bennem, hogy anyám mennyit kiabált velem, mikor úgy fél év fáziskéséssel megtudta, hogy nem vagyok már szűz. 19 vagy 20 éves lehettem akkor. Olyat biztos nem csinálok SOHASEM a saját gyerekemmel, bárhány éves is legyen.


Amíg akarja, és tudja is, hogy mire kell vigyázni (14 éves korára meg fogja is tudni, mert a szexuális felvilágosítással is rossz tapasztalataim vannak gyerekszemszögből...), csinálja. Ha baleset történt szóljon, viszem esemény utánniért, stb.

júl. 5. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
87%
Attól függ mik a körülmények. kényszer volt/védekeztek stb...
júl. 5. 19:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
34%
7es mert egy 14 éves kislánynak még nem a kolbászon kéne járni a picike eszének. Normális lányok nem szexelnek 14 évesen, csak bizonyos népcsoportból vagy a proli fajtából
júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!