Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Mit csinálnátok, ha megtudnáto...

Mit csinálnátok, ha megtudnátok, hogy a 14 éves lányotok szexelt valakivel?

Figyelt kérdés
júl. 5. 18:32
1 2 3 4 5
 11/42 anonim ***** válasza:
31%
Nem azt írtam, hogy amit én nem tudok elképzelni az nincs 🤣🤣🤣. De te tényleg azt mondanád a 14 éves lányodnak, hogy szexeljen nyugodtan fűvel-fával, nem zavar, semmi gond de azért védekezzen? Mert azért a tinilányok többségét a fiúk simán ráveszik a védekezés nélküli szexre, a "vigyázok" és a stb kamu dumákkal.
júl. 5. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/42 anonim ***** válasza:
79%

11


Akit 14 évesen rávesznek a védekezés nélküli szexre, azt 18 évesen is rá fogják venni az egyetemi koliban...

júl. 5. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/42 anonim ***** válasza:
63%
De 18 évesen már nagykorú. Magáért felel.
júl. 5. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/42 Derjaderja ***** válasza:
20%

Elgondolkoznék, hogy mit rontottam el.

Alapból háznak tartom ha egy kiskorú lány pasizik (de még egy hosszú párkapcsolat, megfelelő szülőkkel való kommunikáció esetén a 15-18 év közötti szexet tolerálnám), de azt még gázabbnak tartom, ha 14 évesnél utólag derül ki.

júl. 5. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/42 anonim ***** válasza:
24%

13


De attól még nem szűnik meg a lányodnak lenni.

Vagy neked csak addig probléma, hogy egy olyan fiatalnak lesz becsúszott gyereke, akit egyrészt nincs miből eltartania, másrészt meg nagyon nem kéne még babáznia a tanulás helyett, míg te lennél az unokád gyámja, mert a gyereked még kiskorú?

júl. 5. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/42 anonim ***** válasza:
61%

Én is ennyi voltam, mikor elvesztettem a most szintén 14 éves lányom apjával.

(36 leszek az idén.)


A lányom még szűz, és fizikálisan, a szó szoros értelmében nem kizárt, hogy az is marad.

De ha nem így lenne, és tudom, hogy akarta, nem manipulálták, nem kényszerítették, és védekeztek, akkor semmi probléma. (Bár azért örülnék, ha mondjuk ismerném az illetőt.)

júl. 5. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/42 anonim ***** válasza:
83%
15! Miért szűnne meg a lányomnak lenni? De 14 éves korában olyan biztos nem fogja elhagyni a számat, hogy szexelj akivel akarsz, te dolgod. Ha becsúszik a gyerek, akkor megbeszéljük-megoldjuk. A 18 évesemnél sem fog tetszeni ha szexel össze-vissza, de ő már felnőtt. Nagykorú. Megteheti.
júl. 5. 19:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/42 anonim ***** válasza:
26%
Biztos, hogy rendesen kiosztanám. Egyrészt mert gyerek még, még ne a f**on járjon az esze, mert baromira korai, másrészt meg ha már itt tart, akkor meg tanulja meg még most időben, hogy védekezni kell, stb. De valóban, a körülményektől függ.
júl. 5. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/42 anonim ***** válasza:
57%
lehet itt pirospacsizni, de egy 14 éves lány érzelmileg egészen biztosan nem érett a szexre. Vagy azért csinálja, mert nem mert nemet mondani, nagy azért mert egyszerűen buta ahhoz, hogy tudja, mit is csinál. És mindkettőben vastagon benne van a nevelés csődje.
júl. 5. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/42 anonim ***** válasza:
45%
Hát először megkérdezném a körülményeket. Nekem is korai, de ha egy másik gyerekkel történt, akivel mondjuk van egy ilyen kis szerelmük, az belefér... Én ennél fiatalabbként is elég túlfűtött voltam, bár örülök hogy aztán jó pár évig nem történt semmi. Ha védekeztek, nem volt erőszak, vagy nem akarták rávenni olyanra amit nem akart, és úgy összességében jó annyira a kapcsolatunk, hogy elmondja, és azt is megossza, biztonságban érezte e magát a másikkal (aki annyi idős mint ő, ha ilyen 20 éves kis vagány, akkor nyilván megkeresem és széklábra ültetem, mert ez viszont gáz, de nem a lányomnak), akkor nem csinálok belőle ügyet. Felesleges. Régen is szexeltek ennyi idősen. Tombolnak a hormonok már ekkor is, a lányokban is, teljesen oké szexben gondolkozni... Nyilván korai, de kellemetlen élmény akárhány évesen lehet. Ha normális körülmények között történt, nevelési csődnek sem mondanám. Ha meg nem, akkor meg magamat ekézném, hogy nem tudtam eléggé megvédeni egy rossz élménytől.
júl. 5. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!