Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Gyerekek között anyagi különbs...

Gyerekek között anyagi különbséget, hogy lehet kezelni normálisan?

Figyelt kérdés

Férjemmel van egy közös fiúnk 10 éves és nekem az előző kapcsolatomból egy 16 éves lányom. A férjem már akkor megmondta nem költ más gyerekére amit elfogadtam, megvoltunk. De már feszültség van itthon. A kisebbnek mindent megvesz amit kiejt a száján, konzol játékokkal, új telefon két hónap után mert a másik nem tetszik, minden féle előfizetés, töménytelen lego újonnan.. Már bele sem tudok szólni mert meg se mondják mit vesznek. A fiam semmibe néz engem, ha nemet mondok bármire is akkor megy az apjához, egyre csúnyàbban is beszél velem, a nővérével is. Mindenben különbséget tesznek, ha pizzát rendelünk, a lányomnak külön kell rendelnem, nem engedik enni a közösből. Neki külön vásárolok, főzîk is ezért.

Szívem szerint elköltöznék, megbeszélni ezt nem tudom a férjemmel, nagyon ellenszenves. Ha elköltöznék akkor a kisebbikkel ennyi kapcsolatom sem lenne mert ő apás de így a lányom szenved.


júl. 2. 12:16
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
78%

Már akkor ott kellett volna, hagynot ezt a csávót amikor közölte, hogy tulajdonképpen le se xarja a gyereked...

Késő bánat, de a lányoddal való kapcsolatod még menthető viszont ehhez minél előbb el kell költöznötök és be kell adnod a válópert.

A fiaddal is javítana a viszonyodon a válás, ahogy a többiek is mondták az apuka képtelen lenne a mindennapi életben ellátni őt.

Én nem nagyon várnék egy percet sem, fogd a telefonod és kezdj el lakást keresni vagy (sokkal inkább) költözzetek ideiglenesen a szüleidhez/testvéredhez amíg nem találsz lakást.

júl. 2. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
92%
Ezt ott cseszted el hogy az elején belementél abba ,hogy a lányodra nem költ a párod.Pedig vagy a lányoddal együtt vagy sehogy ....módon kellett volna az elején belépni ebbe a kapcsolatba.ezért te is legalább olyan hibás vagy mint a párod.Egy kapcsolatért háttérbeszorítottad a gyereked.Ne haragudj de ez szégyen.
júl. 2. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
86%
Ferjemnek van egy fia az elozo kapcsolatabol, jovo honapban erkezik a lanyunk. Soha nem mondtam, hogy nem koltok a gyerekre, es egy ido utan a ferjem is rajott, hogy nem kell minden szart megvenni, amit a fiu kiejt a szajan. Egy csalad vagyunk, de egyikunk sem Csekonics baro, megprobaljuk normalis szinten tartani az anyagiakat, nem elkenyeztetni a gyereket.
júl. 2. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
27%

https://www.gyakorikerdesek.hu/gyerekvallalas-neveles__kamas..


Milyen csodálatos véletlen, hogy pont néhány napja kérdezte meg ugyanezt egy másik anya is. Annyi egybeesés van a sztorikban, mintha ez is veled történt volna.

júl. 2. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
86%

Össze sem jöttem volna vele... Vagy kellek vele együtt, vagy sehogy.

Nekem is van egy nagylányom az előző kapcsolatomból. Az új férjem végrendeletet akar írni, hogy a lányom is ugyanannyit örököljön majd tőle, mint a közös gyerekünk. Ugyanannyit kap mind a két gyerek, nincs kivételezés.

júl. 2. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
94%

Minden rosszindulat nélkül kérdezem.

Miért maradtál egy olyan emberrel, miért szültél neki, ha már a kezdetektől nem fogadta el a lányod?

Mi volt az ami azt súgta jó ötlet lesz?

júl. 2. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim ***** válasza:
89%

#26

Az, hogy ne kelljen 5 percig sem egyedül lennie. Normális nő nem áll össze ilyen fasszal még 1 percre sem.

júl. 2. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:
85%

Függetlenül a mozaik-család felállástól, milyen nevelés az, hogy minden sz...t megvesz valaki a gyerekének?

Függetlenül attól, hogy a nő lányával hogyan viselkedik, a férj a saját fia életét is tönkre teszi az elkényeztetéssel. Azért közös gyerek vállalása ill. házasságkötés előtt jó lenne beszélgetni az értékrendről, gyereknevelési elképzelésekről is.

júl. 2. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:
79%
Milyen csendben van a kérdező...
júl. 2. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
82%

Ha meg írogatna, az lenne a gond, hogy "mennyire ráér".

Délben írta ki a kérdést, gondolom dolgozik, munka után még boltba megy, vacsorát készít stb.

júl. 2. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!