Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Ekkora különbségek beleférnek?...

Ekkora különbségek beleférnek? Mikor teszteljek majd?

Figyelt kérdés

1.hónap 28 napos volt

2.hónap 46 napos volt

3.hónap 32 napos volt

4.hónap 32 napos volt

5.hónap 35 napos volt

6.hónap 29 napos volt

7.hónap 33 napos volt


Ezek a ciklusaim, amióta próbálkozunk a babával. 2.hónapban valami zavar volt, de utána nagyjából tartja magát. Ekkora különbségek beleférnek?


Az első hónaptól lh tesztelek, egyedül ebben a ciklusban azaz a 8.ban nem tesztelek. 2-3 naponta úgyis együtt vagyunk, és mivel sajnos a kora tesztelők táborába tartozom, mivel tudom hol tartok így most azt beszéltük a férjemmel, hogy nem tesztelek. Emiatt nem tudok kora tesztelni sem. Tudom tudom ki lehet bírni, de akárhogy mindig megfogadtam, sajnos nem bírtam várni. Így meg kénytelen vagyok, mert nem tudom mikor hol tartok. Ezek a számok alapján mikor teszteljek? Direkt egy tesztem van csak itthon. Mikortól számoljam késésnek?

Azt a 46 napot gondolom nem kell beleszámolni, mert az egy egyszeri eset volt.

Ebben a hónapban hanyadik ciklusnapon használjam a tesztet?

35re gondoltam, de kíváncsi vagyok ti mit gondoltok, és hogy számolnátok.

Köszönöm


2023. ápr. 15. 10:56
 1/2 anonim ***** válasza:
79%
Szerintem a 35 már bőven jó. Nekem hasonlóan rendszertelen, 30-40 között bármikor várhattam. (Én úgy a 45. Napon teszteltem, mert pont nem azon járt a fejem abban a 2 hétben, és későn kapcsoltam, hogy az ott már talán késés. 😀 Az a 2. Próbálkozós hónapunk volt, össze is jött.)
2023. ápr. 15. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
71%
Azért egy hormonpanel vizsgálattal nem vesztesz semmit
2023. ápr. 15. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!