Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Hogyan tudtatok különbséget...

Hogyan tudtatok különbséget tenni a Braxton-Hicks összehúzódások és ténylegesen a szülést megelőző összehúzódások között így visszagondolva?

Figyelt kérdés

A kérdésem azok felé irányul, akik már túl vannak a szülésen, így ezt a fajta különbséget esetleg meg tudják ítélni utólag.

Félek attól, hogy koraszülött lesz a babám és segítségre lenne szükségem, hogy fájásoknál mire figyeljek.


2023. szept. 26. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az előbbit elmúlasztja egy meleg zuhany, az utóbbit nem.
2023. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A Braxton-Hicks összehúzódások nekem inkább egy durvább haskeményedéshez hasonlítottak, a rendes összehúzódások alatt a nevemet nem tudtam volna elmondani, annyira fájtak. Nehéz nem felismerni őket (sajnos😂).
2023. szept. 26. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Illetve ugye jobb esetben a szülést megelőzőek már rendszeresek, ez is segíthet. Kettes voltam
2023. szept. 26. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

A Braxton - Hicks fájások enyhülnek idővel, majd el is múlnak.

Az összehúzódások gyakoribbak és erősebbek , valahol érezni lehet a különbséget, de ezt így nehéz leírni.

2 gyerekem van, az elsőnél folyton keményedtem és görcsöltem, majd amikor beindult a szülés tudtam, hogy ez az, mert enyhén kezdődött és egyre erősebb lett, 40+ 3 hétre született

A másodiknál 36 hetesen azt hittem itt az idő, éjfélkor pakolni kezdtem, de senkit nem keltettem fel, mire bepakoltam enyhültek a fájasok, és el is múlt, viszont rá 3 napra valóban éreztem a fájásokat, be is kerültem a kórházba és 37. hétre meg is született

2023. szept. 26. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A rendszeresség. Szabályosan jelentkező, ismétlődő összehúzódásokkal mentem kétszer is. Nem jóslók voltak, pedig tartottam tőle, hogy hazaküldenek, de nem így történt.
2023. szept. 27. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!