Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a gyereketek egy...

Elengednétek a gyereketek egy 25 évessel?

Figyelt kérdés

15 éves és haverkodik csak, beszélget meg minden

De én nem tartom ezt akkor sem helyesnek, valami nagyon furcsa nekem, messziről bűzlik

Eleve nem is korosztályba tartozik


jún. 9. 22:22
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:

ha előtte bemutatja nekem is, akkor elengedném.

amúgy nekem is inkább az lenne a gyanúm, hogy a 25 éves többet akar, de a 15 éves ezt még nem veszi észre/nem érti/nem találkozott ilyen szituációval.

egyébként hol és hogyan ismerkedtek meg?

jún. 21. 00:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
Mondjuk egy érettebb 15 évesnek azért már vannak komoly témái. Én 16 éves koromban már egyedül laktam albérletben, főztem magamra, jártam koncertekre, moziba stb. Szóval érettség függő is, én nem érzek olyan nagy szakadékot egy érett 15 éves és 25 éves között, hogy ne tudjanak beszélgetni pl zenéről, filmekről. Mondjuk inkább azonos neműeknél működhet ez, mert ellenkező neműeknél már lehet, hogy szexuális dolog van a háttérben a 25 éves részéről, amiért ismerkedni akar, szóval azt én se támogatnám. De pl lány-lánnyal vagy fiú fiúval szerintem nem probléma
jún. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!