Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a gyereketek egy...

Elengednétek a gyereketek egy 25 évessel?

Figyelt kérdés

15 éves és haverkodik csak, beszélget meg minden

De én nem tartom ezt akkor sem helyesnek, valami nagyon furcsa nekem, messziről bűzlik

Eleve nem is korosztályba tartozik


jún. 9. 22:22
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
87%
A 25 évessel lehetnek itt gondok, hogy 15 évesekkel akar barátkozni…
jún. 9. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 A kérdező kommentje:

Én is erre gondoltam egyből

Eleve furcsa hogy találkozna

Nagy a különbség

jún. 9. 22:55
 3/22 anonim válasza:
84%
Tudod hogy mit akar egy 25 éves egy 15 évestől...
jún. 9. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
87%
25 éves, többé-kevésbé egészséges lelkivilágú emberként őszintén fogalmam sincs, milyen ép okkal akarna kortársam egy kiskamasszal haverkodni. az egyetlen működő lehetőség, hogy a 15 éves az unokahúgom, és én vagyok a menő nagynéni, aki elviszi koncertre és vacsora után limonádézni, mert az éppen nagyon felnőttes dolog. vannak körülöttem ilyen korú kis rokonok, inkább vagyunk haverok mint nevelőjük, de nem célzottan az ő társaságukat kerestem, hanem ideteremtődtek mellém félúton. de tényleg nincs egészséges jellegű ötletem, hogy egyáltalán hol és milyen témában lehetne összehaverkodni egy ekkora gyerekkel. huszonöt évesen érzékelje már ezt, ő a felnőtt.
jún. 9. 23:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 A kérdező kommentje:
#3: van sejtésem igen
jún. 9. 23:06
 6/22 A kérdező kommentje:

#4: igazad van teljes mértékben

Szerintem érett felnőtt férfi ilyet nem csinálna, de ahogy látszik is, nem vagyunk egyformák

jún. 9. 23:08
 7/22 anonim ***** válasza:
26%
Szerintem simán lehet, hogy van közös téma, hobbi és akkor nem számít a kor. Hova akarnak menni? Utazni nem engedném őket kettesben.
jún. 9. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
87%
Háát én tuti nem engedném
jún. 9. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
79%
Elutazni valahová vagy csak kimenni beszélgetni? A most 18 éves lányom évek óta baráti kapcsolatban van a 38 éves főnökömmel. Az elején én is furának tartottam, de mindkettőjüket nagyon jól ismerem ahhoz, hogy tudjam, semmi rossz nincs mögötte. Órákat tudnak beszélgetni filmekről és zenéről, mert teljesen egyezik az ízlésük.
jún. 10. 01:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Biztos hogy nem engedném.. Ez nagyon beteg a 25 évestől
jún. 10. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!