Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kamaszok » Elengednétek a gyereketek egy...

Elengednétek a gyereketek egy 25 évessel?

Figyelt kérdés

15 éves és haverkodik csak, beszélget meg minden

De én nem tartom ezt akkor sem helyesnek, valami nagyon furcsa nekem, messziről bűzlik

Eleve nem is korosztályba tartozik


jún. 9. 22:22
1 2 3
 11/22 anonim ***** válasza:
41%

Nekem van 3 minimum 10 évvel idősebb férfi barátom, 10en plusz éves barátságok, most vagyok 32.

Szóval nem biztos hogy olyat akarnak tőle.

B

Hogy ismerte meg őket?

jún. 10. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/22 anonim ***** válasza:
50%

Kamaszkent is maskepp lattam a vilagot, dolgokat mint a korombeliek. Nem jottem ki veluk.

Huszonevesen jottem ra, a 10-15 evvel idosebbekkel viszont nagyon egy hosszon vagyok. A legjobb baratnom kozelit a 40-hez, en 25 vagyok😄

Ez is benne van a pakliban. Vagy akar az, hogy a ti esetetekben a 25 eves eretlen ezert vannak egy hullamhosszon.

jún. 10. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/22 anonim ***** válasza:
Milyen neműek?
jún. 10. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/22 A kérdező kommentje:
Fiúk
jún. 10. 17:18
 15/22 anonim ***** válasza:
26%
Nem tudom miért kell mindig a legrosszabbra gondolni, persze értem én, szülőként ez a dolga az embernek és azt sem állítom, hogy nem lehet rossz szándék mögötte, de nem kell rögtön arra gondolni, hogy mentálisan gondok vannak az illetőnél. Rengeteg az olyan téma, amiről egy 15 és egy 25 éves el tud beszélgetni.
jún. 10. 19:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/22 anonim ***** válasza:
60%
A mai világban úgy tűnik minden normális, kivéve az, amikor 2 ember jóban van egymással.
jún. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/22 anonim ***** válasza:
2%
Lehet meleg a fiad.
jún. 11. 06:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/22 A kérdező kommentje:
Nem hinném
jún. 11. 06:42
 19/22 anonim ***** válasza:

Hacsak nem közös pl. sportegyesületbe járnak és azért akar találkozni edzés előtt, mert valamit nem ért (én is jártam csapatsportra, volt ennyivel idősebb társam), oké, de amúgy nem.


Miért kellene? Semmi közös nincs bennük.

jún. 15. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/22 anonim ***** válasza:
Biztos nem engedném el. 25 évesen milyen közös dolgot láthat egy épphogy középiskolás gyerekben?
jún. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!